18-05-2017 van Gerwen wint de Premier Leaque -

Vandaag was het tijd voor de pla... meer
 

 



Wat zijn de spelregels?
 

  Darten.beginthier
Dart.pagina
Boogolinks
 
 


 
Coverters World Cup Of Darts 2010


Terug                      Winnaar: Nederland (Barneveld, Stompe)

Finale
Netherlands v Wales
4-2
Raymond van Barneveld v Barrie Bates 8-4
Barneveld speelde niet geweldig, maar won toch eenvoudig
Co Stompe v Mark Webster 6-8
Een goede wedstrijd, waarin Webster aan het langste eind trok.
Webster gooide 160 en 130. Stompe gooide een 128 finish
Raymond van Barneveld v Mark Webster 6-8
Barney speelde erg goed, maar Webster was geweldig.
Dit was een wedstrijd van hoog niveau
Co Stompe v Barrie Bates 8-5
Stompe speelde zeer sterk, en maakte de stand gelijk
van Barneveld/Stompe v Webster/Bates 8-5
Wat een geweldig team! als Barney iets minder speelde
dan nam Stompe het over. En omgekeerd het zelfde.
Nederland heeft geweldig gevochten, en is terecht de winnaar.

De finalisten van de Converters World Cup zijn bekend.
Nederland won met overmacht van Spanje die eerder
van Engeland en Schotland wonnen.
Nu treft Nederland in de finale Wales, die in een
spannende wedstrijd wonnen van Australie.

Halve finale
Netherlands v Spain
4-0
Raymond van Barneveld v Antonio Alcinas 6-2
Barney was in vorm, en checkte de laatste leg een 132 finish
met Bull Bull dubbel 16
Co Stompe v Carlos Rodriguez 6-3
Co speelde goed maar had moeite met de laatste dubbel
om de wedstrijd te beslissen.
Raymond van Barneveld v Carlos Rodriguez 6-4
Ook deze partij weer een sterke van Barneveld
Co Stompe v Antonio Alcinas 6-5
Co moest alles geven en vooral de laatste twee legs
speelde hij fantastisch. Nederland heeft de finale bereikt.
van Barneveld/Stompe v Rodriguez/Alcinas (wedstrijd niet nodig)

Halve finale
Wales v Australia 4-3

Mark Webster v Paul Nicholson 6-5
Barrie Bates v Simon Whitlock 4-6
Whitlock was super, en checkte 170 en 167
Mark Webster v Simon Whitlock 4-6
Met een 164 en 130 finish van Whitlock
Barrie Bates v Paul Nicholson 3-6
Webster/Bates v Whitlock/Nicholson 6-5
Beslissende leg
Webster/Bates v Whitlock/Nicholson 1-0
Bates gooide met een 116 check Wales naar de finale


Groep B
1. Wales 7
2. Spain 7
3. Scotland 6
4. USA 4

Spain v USA
Carlos Rodriguez v Bill Davis 3-2
Antonio Alcinas v Darin Young 1-3
Rodriguez/Alcinas v Young/Davis 3-1
Wales v Scotland
Mark Webster v Robert Thornton 3-0
Barrie Bates v Gary Anderson 2-3
Webster/Bates v Anderson/Thornton 3-2
Spain v Wales
Carlos Rodriguez v Barrie Bates 3-1
Antonio Alcinas v Mark Webster 1-3
Rodriguez/Alcinas v Webster/Bates 0-3
USA v Scotland
Darin Young v Robert Thornton 2-3
Bill Davis v Gary Anderson 0-3
Young/Davis v Anderson/Thornton 2-3
Spain v Scotland
Carlos Rodriguez v Robert Thornton 0-3
Antonio Alcinas v Gary Anderson 3-2
Rodriguez/Alcinas v Anderson/Thornton 3-1
USA v Wales
Darin Young v Barrie Bates 3-2
Bill Davis v Mark Webster 1-3
Young/Davis v Webster/Bates 3-1

Groep A
1. Netherlands 9
2. Australia 8
3. Canada 4
4. Austria 2

Netherlands v Canada
Raymond van Barneveld v Ken MacNeil 3-0
Co Stompe v John Part 2-3
van Barneveld/Stompe v Part/MacNeil 3-2
Austria v Australia
Mensur Suljovic v Paul Nicholson 2-3
Maik Langendorf v Simon Whitlock 1-3
Suljovic/Langendorf v Whitlock/Nicholson 2-3
Netherlands v Austria
Raymond van Barneveld v Maik Langendorf 3-2
Co Stompe v Mensur Suljovic 2-3
van Barneveld/Stompe v Suljovic/Langendorf 3-2
Canada v Australia
John Part v Paul Nicholson 2-3
Ken MacNeil v Simon Whitlock 3-1
Part/MacNeil v Whitlock/Nicholson 1-3
Netherlands v Australia
Raymond van Barneveld v Paul Nicholson 3-1
Co Stompe v Simon Whitlock 0-3
van Barneveld/Stompe v Whitlock/Nicholson 3-2
Canada v Austria
John Part v Maik Langendorf 3-0
Ken MacNeil v Mensur Suljovic 1-3
Part/MacNeil v Suljovic/Langendorf 3-1


2e Ronde
Canada 6-5 Belgium
USA 6-4 Sweden
Northern Ireland 3-6 Austria
Wales v New Zealand 6-4
Scotland v Russia 6-2
Netherlands v Germany 6-2
England v Spain 5-6
Australia v Republic of Ireland 6-5
1e Ronde
Finland 2-6 Belgium
Austria 6-4 Denmark
New Zealand 6-2 Poland
Russia 6-4 Gibraltar
Sweden 6-2 Slovenia
Spain 6-3 Japan
Republic of Ireland 6-3 Slovakia

 

  Online Games
First 2 Zero
Smilie Darts
 
 


 
  Toernooi aanmelden!
Adverteren
Redactie
Overig
 
 


 
  Dartsinfo bij Harrows Open Holland 2005
Dartsinfo bij Open Kampen 2005
Dartsinfo bij Doeland 2004
Dartsinfo bij DDF/PDPA in Ahoy
Finishlijst
Zet als startpagina
Zet bij favorieten