18-05-2017 van Gerwen wint de Premier Leaque -

Vandaag was het tijd voor de pla... meer
 

 



Wat zijn de spelregels?
 

  Darten.beginthier
Dart.pagina
Boogolinks
 
 


 
Uitslagen heren Winmau World Masters 2004


Terug

Winaar: Mervyn King
 
Finale
King (ENG) - O'Shea (ENG) 7-6
 
Halve finale
King (ENG) - David (AUS) 6-2
Hankey (ENG) - O'Shea (ENG) 4-6
 
Kwart finale
Hofstra (NED) - David (AUS) 1-3
Atkins (ENG) - King (ENG) 0-3
Hankey (ENG) - Hankey (ENG) 1-3
O'Shea (ENG) - Richardson (ENG) 3-1 
 
Laatste 16
Hofstra (NED) -  van Barneveld (NED) 3-2
David (AUS) - Sorensen (DEN) 3-0
Atkins (ENG) - Kantele (FIN) 3-1
Bunting (ENG) - King (ENG) 0-3
Stompe (NED) - Hankey (ENG) 2-3
Adams (ENG) - Farmer (ENG) 3-2
Walton (ENG) - O'Shea (ENG) 1-3
Richardson (ENG) - West (ENG) 3-0


 
Groep 1

Kurecka (OOS) - Hanvidge (SCH) 2-3
Opio (UGA) -  Jokikokko (FIN) 0-3
Hofstra (NED)- Hespeels (BEL) 3-0
Hofstra (NED)- Glenn (NIR) 3-2

1/2 finale

Blot (FRA) - Hofstra (NED) 1-3
Hanvidge (SCH) - Jokikokko (FIN) 3-0
Finale
Hofstra (NED) - Hanvidge (SCH) 3-1
Groep winnaar
Hofstra (NED)

Groep 2
Lindskjold (DEN) - Derbyshire (ENG) 0-3
Doherty (NIR) - Schmidt (DUI) 3-0
Woods (CAN) - Parody (GIB) 2-3
Parody (GIB) - Trevland (NOO) 3-1
Hendy (ENG) - Protega (ITA) 3-1
Hendy (ENG) - van Barneveld (NED) 1-3
1/2 finale
Derbyshire (ENG) - Doherty (NIR) 3-0
Parody (GIB) - van Barneveld (NED) 0-3

Finale
Derbyshire (ENG)- van Barneveld (NED) 1-3
Groep winnaar
van Barneveld (NED)

Groep 3
Chappell (ENG) - Korhonen (ZWE) 0-3
Knighton (ENG) - Murray (SCH) 3-1
Knighton (ENG) - Mullen (NIR) 3-1
David (AUS) - Schönauer (ZWI) 3-0
Dawkins (GIB) - McMahon (REP) 3-0
Dawkins (GIB)  - V/D Voort (NED) 1-3
1/2 finale
Korhonen (ZWE) - Knighton (ENG) 3-1
David (AUS) - V/D Voort (NED) 3-2
Finale
Korhonen (ZWE) - David (AUS) 0-3
Groep winnaar
David (AUS)
 
Groep 4
Brantjes - Stephenson (ENG) 3-1
Coray (ZWI) - Tous (CZ) 3-0
Coray (ZWI)  - Sorensen (DEN) 0-3
Madden (IOM) - Philips (ENG) 0-3
Philips (ENG)  - Patrainen (ZWE) 2-3
Vandenbogaerde (BEL) - Boulet (FRA) 3-0
Vandenbogaerde (BEL) - Anderson (SCH) 0-3
1/2 finale
Brantjes - Sorensen (DEN) 1-3
Patrainen (ZWE) - Anderson (SCH) 0-3
Finale
Sorensen (DEN) - Anderson (SCH) 3-1
Groep winnaar
Sorensen (DEN)

Groep 5
Cannell (IOM) - Christiansen (DEN) 0-3
Christiansen (DEN) -Atkins (ENG) 1-3
Durrant (ENG) - Burger (OOS) 0-3
Burger (OOS) - Komula (FIN) 0-3
Green (ENG) - Kuczynski (USA) 3-1
Green (ENG)  - de Reuter (NED)  1-3
Wagner (NOO) - Robson 3-1
1/2 finale
Atkins (ENG) - Komula (FIN) 3-1
de Reuter (NED) - Wagner (NOO) 3-1
Finale
Atkins (ENG) - de Reuter (NED) 3-2
Groep winnaar
Atkins (ENG)

Groep 6
Paap (BEL)
Van Eijden (NED) - Jones (ENG) 3-2
George (ENG) - Thaler (OOS) 3-1
Kantele (FIN) - Broton (GIB) 3-0
Kantele (FIN) - Fitton (ENG) 3-0
1/2 finale
Paap (BEL) - Van Eijden (NED) 1-3
George (ENG) - Kantele (FIN) 2-3
Finale
Van Eijden (NED)- Kantele (FIN) 0-3
Groep winnaar
Kantele (FIN)

Groep 7
Grace (REP) - Munoz (SPA) 3-0
Grace (REP) - Essers (NED) 0-3
Davis (USA) - Behrendsen (DEN) 3-1
Davis (USA) - Gudgeon (ENG)  2-3
MacGrath (NWZ) - Taylor (SCH) 3-1
Morrissy (CAN) - Bunting (ENG) 0-3
1/2 finale
Essers (NED) - Gudgeon (ENG) 3-1 
MacGrath (NWZ) - Bunting (ENG) 2-3
Finale
Essers (NED) -Bunting (ENG) 2-3
Groep winnaar

Bunting (ENG)
 
Groep 8

Blasco - Seyler (DUI) 0-3
Degen (ZWI) - Turnbull (ENG) 0-3
Warwick (ENG) - Van de Rijkck (BEL) 3-1
Warwick (ENG) - Riddler (WAL) 1-3 
Dunlop (NIR) - Jost (OOS) 2-3
Jost (OOS) - King (ENG) 0-3
1/2 finale
Seyler (DUI) - Turnbull (ENG 1-3
Riddler (WAL) - King (ENG) 0-3
Finale
Turnbull (ENG - King (ENG)
Groep winnaar
King (ENG)

Groep 9
Laiho (FIN) - Marino (ITA) 3-1
Laiho (FIN) - Sheperd (ENG) 3-0
Catchcart (NIR) - Kurakov (RUS) 3-0
Catchcart (NIR) - Lyngfeldt (NOR) 3-1
Hogan (ENG) - Loudon (SCH) 1-3
Welge (DUI) - McGrawn (REP) 3-1
Welge (DUI)  - Stompe (NED) 0-3
1/2 finale
Laiho (FIN) - Catchcart (NIR) 3-1
Loudon (SCH) - Stompe (NED) 1-3
Finale
Stompe (NED) - Laiho (FIN) 3-2
Groep winnaar
Stompe (NED)

Groep 10
Pettarini (ITA) -  Hull (CAN) 3-0
Alker (WAL) - Wollaston (USA) 2-3
Wollaston (USA) - Woods (ENG) 2-3
Barilli (SCH) - Nagy (ZWE) 3-1
Nuutinen (FIN) - Robbe (NED) 2-3
Robbe (NED) -  Hankey (ENG) 2-3
1/2 finale
Pettarini (ITA) - Woods (ENG) 3-0
Barilli (SCH) - Hankey (ENG) 1-3
Finale
Hankey (ENG) - Pettarini (ITA) 3-1
Groep winnaar
Hankey (ENG)

Groep 11
Schutz (USA) - Johnstone (SCH) 0-3
Dove (ESP) - Zhuravlev (RUS) 1-3
Zhuravlev (RUS) - Argen (ZWE) 0-3
Caffery (REP) - Jirkal (CZ) 3-0
Caffery (REP) - Hayward (WAL) 0-3
Stanford (ENG) - van Dijk (NED) 0-3
van Dijk (NED) - Adams (ENG) 3-1
1/2 finale
Johnstone (SCH) - Argen (ZWE) 3-1 
Hayward (WAL) - Adams (ENG) 2-3
Finale
Adams (ENG) - Johnstone (SCH) 3-0
Groep winnaar
Adams (ENG)

Groep 12
Gurney (NIR) -  Farmer (ENG) 0-3
O'Neill (REP) - Noble (CAN) 3-1
O'Neill (REP)  -  Whitlock (AUS) 0-3
Schulte (DUI) - Montgomery (SCH) 0-3
Montgomery (SCH) - Winters (ENG) 3-0
Shafouri (OOS) - Laursen (DEN) 0-3
Laursen (DEN) -  Eccles (ENG) 3-2
1/2 finale
Farmer (ENG) - Whitlock (AUS) 3-1
Laursen (DEN) - Montgomery 0-3
Finale
Farmer (ENG) - Montgomery 3-2
Groep winnaar
Farmer (ENG)

Groep 13
Kohler (ZWE) - Kalugin (RUS) 3-1
Federico (GIB) - Curtin (USA) 2-3
Frost (ENG) - Hasu (FIN) 3-2
Frost (ENG)  - Henderson (SCH) 3-1
Portela (BRA) - Michels (NED) 0-3
Michels (NED)  - Walton 0-3
1/2 finale
Kohler (ZWE) - Curtin (USA) 3-2
Frost (ENG)- Walton 1-3
Finale
Kohler (ZWE) - Walton 0-3
Groep winnaar
Walton

Groep 14
Langston (NOO) - Miklas (CZ)  1-3
Bradley (WAL)
Elder (NIR) - Stewart (SCH) 2-3
Songhurst (ENG) - O'Shea (ENG) 0-3
1/2 finale
Miklas (CZ) - Bradley (WAL) 1-3
Stewart (SCH) - O'Shea (ENG) 2-3
Finale
Bradley (WAL)- O'Shea (ENG) 0-3
Groep winnaar
O'Shea (ENG)

Groep 15
Röhr (ZWE) -  Knott (SPA) 3-0
Kralt (NED) - Richardson (ENG) 0-3
Rice (GER) - Beni (BEL) 3-0
Rice (GER)  -  McGowan (REP) 3-0
Edwards (WAL)  - Veitch (SCH) 2-3
1/2 finale
Röhr (ZWE) - Richardson (ENG) 1-3
Rice (GER) -Veitch (SCH) 1-3
Finale
Richardson (ENG) -Veitch (SCH) 3-2
Groep winnaar
Richardson (ENG)

Groep 16
Steberglokken (NOR) - Cummings (ENG) 2-3
Cervinka (CZ) - Viljanen (FIN) 0-3
Viljanen (FIN) -  Tyrer (IOM)  3-0
Arnold (ZWI) - Philips (WAL) 0-3
Philips (WAL) - Seaward (CAN) 3-0
Routledge (ENG) - Cull (REP) 3-1
Routledge (ENG) - West (ENG) 2-3
1/2 finale
Cummings (ENG) - Viljanen (FIN) 0-3
Philips (WAL) -West (ENG) 0-3
Finale
West (ENG) -  Viljanen (FIN) 3-2
Groep winnaar
West (ENG)

 

  Online Games
First 2 Zero
Smilie Darts
 
 


 
  Toernooi aanmelden!
Adverteren
Redactie
Overig
 
 


 
  Dartsinfo bij Harrows Open Holland 2005
Dartsinfo bij Open Kampen 2005
Dartsinfo bij Doeland 2004
Dartsinfo bij DDF/PDPA in Ahoy
Finishlijst
Zet als startpagina
Zet bij favorieten