18-05-2017 van Gerwen wint de Premier Leaque -

Vandaag was het tijd voor de pla... meer
 

 



Wat zijn de spelregels?
 

  Darten.beginthier
Dart.pagina
Boogolinks
 
 


 
Speedy Service UK Open 2012

Terug                                   Winnaar: Robert Thornton

Zondag 10 juni
Finale (Best of 21)
Phil Taylor - Robert Thornton 5-11
 

Halve Finale
Phil Taylor - Denis Oven 10-2
Dave Chisnall - Robert Thornton 4-10

Kwartfinale
 (Best of 19)
Wes Newton - Robert Thornton 8-10
Dave Chisnall - Raymond van Barneveld 10-5
Phil Taylor - Terry Jenkins 10-5
Denis Ovens - Jamie Caven 10-6

Zaterdag 9 juni  20.30 uur
Laatste 16 (Best of 17)
Joe Cullen v Jamie Caven 8-9
Raymond van Barneveld v Peter Wright 9-8
Kim Huybrechts v Wes Newton 8-9
Robert Thornton v Dennis Priestley 9-5
Dave Chisnall v Simon Whitlock 9-5
Phil Taylor v Ronnie Baxter 9-4
Michael van Gerwen v Terry Jenkins 7-9
Denis Ovens v Paul Nicholson 9-8


Laatste 32 (Best of 17)
Colin Lloyd v Joe Cullen 8-9
Justin Pipe v Simon Whitlock 5-9
Richie Burnett v Peter Wright 4-9
Paul Nicholson v Arron Monk 9-3
Vincent van der Voort v Kim Huybrechts 7-9
Colin Osborne v Phil Taylor 1-9
Mark Hylton v Jamie Caven 7-9
Dennis Smith v Dave Chisnall 5-9
Brendan Dolan v Denis Ovens 8-9
Dennis Priestley v Andy Smith 9-8
Darren Webster v Ronnie Baxter 6-9
Robert Thornton v Gary Anderson 9-7
Andy Hamilton v Raymond van Barneveld 5-9
Terry Jenkins v Dean Winstanley 9-3
Michael van Gerwen v Mervyn King 9-7
Wes Newton v Adrian Lewis 9-7


Vrijdag 8 juni
3e Ronde (Best of 17)
Gary Anderson (negendarter) v David Dodds 9-3
Roland Scholten v Phil Taylor 7-9
Raymond van Barneveld v Jelle Klaasen 9-3
James Wade v Colin Lloyd 5-9

Mark Webster v Robert Thornton 7-9
Wes Newton v Shaun Griffiths 9-1
Kevin Painter v Arron Monk 8-9
Peter Wright John Part 9-7

Andy Smith v Scott Rand 9-6
Ronnie Baxter v Devon Petersen 9-6
Kevin McDine v Adrian Lewis 1-9
Mervyn King v Gareth Cousins 9-3

Paul Amos v Vincent van der Voort 6-9
Kevin Dowling v Dennis Priestley 4-9
Paul Nicholson v Michael Mansell 9-7
William O'Connor v Michael van Gerwen 3-9
Dennis Smith bye
Jason Crawley v Dean Winstanley 5-9
Michael Smith v Darren Webster 7-9
James Hubbard v Terry Jenkins 6-9

Scott Robertson v Justin Pipe 2-9
Peter Hudson v Kim Huybrechts 4-9
Jamie Caven v Alan Tabern 9-6
Jim Walker v Joe Cullen 4-9

Dean Stewart v Denis Ovens 3-9
Dave Chisnall v Mark Layton 9-7
Mark Hylton v Stuart Kellett 9-6
Richie Howson v Andy Hamilton 2-9

Nigel Heydon v Colin Osborne 4-9
Ian White v Richie Burnett 8-9
Terry Temple v Simon Whitlock 6-9
Mark Barilli v Brendan Dolan 8-9

Donderdag 7 juni
2e Ronde (Best of 7)
Mark Hylton v Antonio Alcinas 4-0
Mark Webster v Johnny Haines 4-3
James Wade v Stephen Bunting 4-3
James Richardson v Jim Walker 1-4
Co Stompe v Alan Tabern 0-4
Stuart White v David Dodds 2-4
Jelle Klaasen v Dyson Parody 4-3
Jason Crawley v Mark Walsh 4-3
Andy Brown v Peter Wright 0-4
Matthew Edgar v Kevin McDine 0-4
Nigel Heydon v John Bowles 4-1
Jon Bott v Ronnie Baxter 2-4
Keith Stephen v Scott Robertson 3-4
Peter Hudson v Jamie Lewis 4-1
Dean Stewart v Adam Smith-Neale 4-1
Anthony Littleton v Mark Layton 3-4
Stephen Hardy v William O'Connor 1-4
Mareno Michels v Shaun Griffiths 2-4
Alex Roy v Gareth Cousins 2-4
Mervyn King v Ted Hankey 4-1
Steve Evans v Roland Scholten 3-4
Andy Murray v Scott Rand 3-4
Liam Kelly v Stuart Kellett 1-4
John Henderson v Colin Osborne 2-4
Steve Hine v Terry Temple 1-4
Devon Petersen v Andrew Gilding 4-0
Arron Monk v Adam Hunt 4-1
Denis Ovens v Joe Murnan 4-1
Darren Johnson v Michael Mansell 0-4
Prakash Jiwa v Mark Barilli 2-4
Paul Nicholson v Tony Cooper 4-3
Wayne Jones v Paul Amos 3-4

1e Ronde
(Best of 7)
Bernd Roith v Wayne Jones 2-4
Jamie Lewis v Mark Stephenson 4-1
Paul Nicholson v Harry Miles 4-2
Steve Maish v Adam Hunt 2-4
Paul Whitworth v Steve Evans 2-4
Terry Temple v Mark Kelly 4-0
Jon Bott v Josh Jones 4-2
Ted Hankey v Andy Jenkins 4-1
Scott Robertson v Sam Hill 4-1
Jon Jukes v David Dodds 3-4
Gareth Cousins v Michael Burgoine 4-2
Geoff Heath v Paul Amos 3-4
Stephen Hardy v Ryan Murray 4-2
Mark Frost v Tony Cooper 1-4
Lee Russell v Nigel Heydon 1-4
John Nelson v Denis Ovens 1-4
Arron Monk v Jerry Hendriks 4-3
Andy Murray v Damien Sherwood 4-1
Liam Kelly v Shayne Burgess 4-2
John Henderson v Joey Palfreyman 4-3
Joe Murnan v Dan Russell 4-1
Kevin McDine v Steve Brown 4-2
Jamie Robinson v Stephen Bunting 2-4
Stuart Daniels v Adam Smith-Neale 0-4
Mark Barilli v Bob Crawley 4-3
Andy Roberts v John Bowles 3-4
Dean Stewart v Brian Woods 4-1
Gino Vos v Mark Layton 3-4
Tommy Sanwell v Steve Hine 0-4
Dyson Parody v Kevin Rimmer 4-2
John Farmer v Anthony Littleton 2-4
Jason Crawley v Kevin Simm 4-1

Preliminary Round (Best of 7)
Tony West v Michael Burgoine 2-4
Steve Beaton v Jon Jukes 2-4
Arron Monk v Paul Boulton 4-3
Steve Brown v Michael Barnard 4-2
Gino Vos v Paul Harvey 4-2
Ted Hankey v Danny Dutson 4-0
Denis Ovens v Craig MacCaskill 4-1
Steve Farmer v Jamie Lewis 1-4
Gus Santana v Andy Jenkins 2-4
Andrew Cornwall v John Bowles 3-4
Glen Durrant v Stephen Bunting 0-4
Steve Hine v Jamie Hughes 4-3
Adam Smith-Neale v Rob Hawker 4-3
Andy Parsons v Dean Stewart 3-4
Steve Service v Damien Sherwood 1-4
John Scott v Brian Woods 2-4
John Nelson v Ross Smith 4-3

Mark Lawrence v Jamie Robinson 1-4
Steve Werrett v Mark Barilli 0-4
David Dodds v Alan Casey 4-1
Dyson Parody v Steve Mason 4-0
Mark Layton v Michael Wiles 4-2
Jason Wilson v Bernd Roith 1-4
Adrian Gray v Steve Evans 3-4
Paul Amos v Gary Ettridge 4-0
Nigel Heydon v Paul Critchley 4-0
Ian Gleeson v Kevin Rimmer 3-4
Ben Johnson v Stuart Daniels 0-4
Joey Palfreyman v Tom Gregory 4-3

Marc Dewsbury v Stephen Hardy 3-4
David Pallett v Jerry Hendriks 2-4
Harry Miles v Andy Melling 4-0
Josh Jones v Mark Spencer 4-0
Gareth Cousins v Ben Burton 4-0
Geoff Heath v Darrin Pugh 4-0
Steve Maish v Dave Solly 4-2
Kirk Gordon v Kevin McDine 0-4
Scott Robertson v Mick Todd 4-1
Sam Hill v Jamie Ellam 4-1
Tony Broughton v Tony Cooper 3-4
Tony Littleton v Nicky Denoon 4-2
Kevin Simm v Mick Hayward 4-0
Glen Miller v Mark Frost 1-4
Stuart Anderson v Joe Murnan 2-4
Terry Temple v Matt Clark 4-2
Dan Russell v Toon Greebe 4-2
Scott Taylor v Lee Russell 1-4
Dave Ladley v Liam Kelly 0-4

 

  Online Games
First 2 Zero
Smilie Darts
 
 


 
  Toernooi aanmelden!
Adverteren
Redactie
Overig
 
 


 
  Dartsinfo bij Harrows Open Holland 2005
Dartsinfo bij Open Kampen 2005
Dartsinfo bij Doeland 2004
Dartsinfo bij DDF/PDPA in Ahoy
Finishlijst
Zet als startpagina
Zet bij favorieten