18-05-2017 van Gerwen wint de Premier Leaque -

Vandaag was het tijd voor de pla... meer
 

 



Wat zijn de spelregels?
 

  Darten.beginthier
Dart.pagina
Boogolinks
 
 


 
UK Open 2010 


Terug         Winnaar: Phil Taylor
 

Finale (first to 11 legs)
Phil Taylor - Gary Anderson 11-5

Halve finale (first to 10 legs) 20.00 uur
Tony Ayres - Gary Anderson 3-10
Denis Ovens - Phil Taylor 5-10


Zondag 6 juni 14.00 uur
Kwartfinale (first to 10 legs)

Tony Ayres - James Wade 10-9
Gary  Anderson - Andy Hamilton 10-6
Wes Newton - Denis Ovens 3-10
Phil Taylor - Adrian Lewis 10-2



Zaterdag 5 juni 20.00 uur
Laatste 16 (first to 9 legs)

Hoofd Podium
Ronnie Baxter v Andy Hamilton 7-9
Kevin McDine v James Wade 2-9
Phil Taylor v Simon Whitlock 9-6
Gary Anderson v Mervyn King 9-8 (negendarter King)
Adrian Lewis v Wayne Jones 9-4

Bord 2
Andy Smith v Denis Ovens 1-9
Alan Tabern v Tony Ayres 5-9
Nigel Heydon v Wes Newton 5-9

Zaterdag 5 juni 14.00 uur
Laatste 32 (first to 9 legs)

Hoofd podium
Simon Whitlock v Robert Thornton 9-4
William O'Connor v James Wade 3-9
Kevin Painter v Phil Taylor 0-9
Gary Anderson v Paul Nicholson 9-7
Steve Maish v Wes Newton 1-9

Bord 2
Kevin McDine v Paul Warwick 9-8
Alex Roy v Andy Hamiltonc6-9
Adrian Lewis v Colin Osbornec 9-5
Roland Scholten v Alan Tabern 5-9

Bord 3
Denis Ovens v Dennis Smith  9-7
Ronnie Baxter v Tony Eccles 9-4
Andy Smith v Jamie Caven 9-5

Bord 4
Mark Walsh v Tony Ayres 7-9
Wayne Jones v Jelle Klaasen 9-6
Michael Smith v Mervyn King 6-9
Wayne Atwood v Nigel Heydonm 6-9



Vrijdag 4 juni
Derde Ronde (first to 9)

Hoofd Podium
Mervyn King 9-5 Joe Cullen
Michael van Gerwen 4-9 Gary Anderson
Wayne Mardle 2-9 Phil Taylor
Reece Robinson 5-9 Simon Whitlock
Steve Hine 7-9 James Wade

Bord 2
John Part 6-9 Mark Walsh
Kirk Shepherd 6-9 Paul Nicholson
Wes Newton 9-1 Terry Jenkins
Ronnie Baxter 9-4 Chris Thompson

Bord 3
Steve Maish 9-8 Dennis Priestley
Andy Smith 9-5 Colin Lloyd
Vincent van der Voort 7-9 Wayne Atwood
Barrie Bates 8-9 Alex Roy

Bord 4
Mark Webster 6-9 Tony Eccles
Kevin Painter 9-5 Mark Harris
Dylan Duo 3-9 Colin Osborne
Roland Scholten 9-3 Simon Cunningham

Bord 5
Denis Ovens 9-5 Arron Monk
Matt Clark 3-9 Michael Smith
Stephen Hardy 8-9 Alan Tabern
Andy Hamilton 9-1 Brendan Dolan

Bord 6
Robert Thornton 9-8 Mark Cox
Steve Beaton 3-9 Jamie Caven
Mark Dudbridge 7-9 Nigel Heydon
Tony Broughton 0-9 Kevin McDine

Bord 7
Peter Wright 7-9 William O'Connor
Adrian Lewis 9-3 Michael Barnard
Paul Warwick 9-3 Co Stompe

Bord 8
Tony Ayres 9-3 Pete Fisher
Steve Evans 6-9 Jelle Klaasen
Dennis Smith 9-5 Colin Monk
Wayne Jones 9-2 Matt Padgett



Donderdag 3 juni

Hoofd podium
Preliminary Round

Ashley Whisker 2-6 Gary Mawson
1e Ronde
Louis Blundell 6-5 Richie Burnett
Darren Latham 1-6 Joe Cullen
Steve Hine 6-5 Ian Gleeson
Stuart Monaghan 0-6 William O'Connor
2e Ronde
Kirk Shepherd 6-4 Adrian Gray
Wayne Mardle 6-3 Mick McGowan
Nick Fullwell 3-6 Arron Monk

Bord 2
Preliminary Round
Andy Hutchings 3-6 Darren Webster
1e Ronde
John Quantock 3-6 Matt Padgett
Chris Loudon 5-6 Paul Whitworth
Peter Hudson 3-6 Dave Smith
Steve Farmer Bye
2e Ronde
Alex Roy 6-3 Mark Lawrence
Kevin McDine 6-2 Jamie Green
Ricky Evans 2-6 Steve Beaton
William O'Connor 6-3 Mark Frost
Dave Smith 4-6 Paul Nicholson

Bord 3
Preliminary Round
Kevin Dowling 1-6 Jyhan Artut
Dean Stewart 2-6 Dylan Duo
1e Ronde
Tony Hutchinson Bye
Sam Allen 3-6 Melvyn Johnston
Bradley Williams 1-6 Joe Palmer
Ryan Murray 4-6 Jason Clark
2e Ronde
Justin Pipe 4-6 Chris Thompson
Robbie Newland 1-6 Dennis Smith
Gary Eastwood 4-6 Dylan Duo
Darren Webster 5-6 Andy Smith

Bord 4
Preliminary Round
Prakash Jiwa 6-4 John Lakeman
1e Ronde
Robbie Newland 6-5 John Robertson
Mark Wilson 3-6 Paul Gibbs
Dean Harris 1-6 Darren Webster
Jyhan Artut 3-6 Scott Rand
2e Ronde
Colin Monk 6-4 Darren Johnson
Mark Cox 6-5 Henry O'Neill
Louis Blundell 1-6 Reece Robinson
Jason Clark 5-6 Matt Padgett

Bord 5
Preliminary Round

Andy Murray 1-6 Scott Rand
Par Riihonen 5-6 Steve Farmer
1e Ronde
Gary Eastwood 6-5 David Martin
Michael Hammond 2-6 Henry O'Neill
Dave Honey 2-6 Mike Nott
Jay Foreman 6-1 Barrie Knight
2e Ronde
Wayne Atwood 6-4 Steve Brown
John Bowles 3-6 Michael Barnard
Mark Harris 6-4 Martyn Turner

Bord 6
Preliminary Round

Kevin Lowe 4-6 Jason Clark
1e Ronde
Alex Harrison 1-6 Jamie Green
Noel Grant 4-6 Ricky Evans
Henry Murphy 3-6 Paul Warwick
Simon Cunningham 6-4 Prakash Jiwa
2e Ronde
Robert Thornton 6-2 Paul Gibbs
Michael Smith 6-3 Peter Manley
Steve Hine 6-1 Melvyn Johnston
Tony Broughton 6-4 Scott Rand

Bord 7
Preliminary Round
Reece Robinson 6-0 Hugh Ringland
1e Ronde
Matt Draper 2-6 Mark Harris
Paul Rowley 3-6 Anton Liscsey
Nicky Bache 4-6 Martyn Turner
Gary Mawson 4-6 Dylan Duo
2e Ronde
Pete Fisher Bye
Tony Hutchinson 1-6 Steve Evans
Mike Nott 3-6 Joe Cullen
Joe Palmer 3-6 Roland Scholten
Paul Warwick 6-3 Steve Farmer

Bord 8
Preliminary Round

Peter Hudson 6-1 Paul Neate
1e Ronde
Tony Broughton 6-3 Mark Stephenson
Pete Fisher 6-2 Barrie Webb
Simon Jones 4-6 John Bowles
Danny Pinhorne 4-6 Reece Robinson
2e Ronde
Tony Ayres 6-4 Paul Whitworth
Anton Liscsey 5-6 Barrie Bates
Stephen Hardy 6-4 Jay Foreman
Stuart Dutton 5-6 Simon Cunningham

 

  Online Games
First 2 Zero
Smilie Darts
 
 


 
  Toernooi aanmelden!
Adverteren
Redactie
Overig
 
 


 
  Dartsinfo bij Harrows Open Holland 2005
Dartsinfo bij Open Kampen 2005
Dartsinfo bij Doeland 2004
Dartsinfo bij DDF/PDPA in Ahoy
Finishlijst
Zet als startpagina
Zet bij favorieten