18-05-2017 van Gerwen wint de Premier Leaque -

Vandaag was het tijd voor de pla... meer
 

 



Wat zijn de spelregels?
 

  Darten.beginthier
Dart.pagina
Boogolinks
 
 


 
PDC Premier League Darts 2017

Terug  dart darts uitslagen nieuws van de premier league
                     

                                                   Winnaar: Michael van Gerwen
Premier Leaque 2016
Premier Leaque 2015
Premier Leaque 2014
Premier Leaque 2013
Premier Leaque 2012
Premier Leaque 2011
Premier Leaque 2010  
Premier Leaque 2009  
Premier Leaque 2008  
Premier Leaque 2007            
Premier Leaque 2006  
                 

De spelstijl  is the best of 12 legs, en er doen tien spelers mee. In de eerste negen weken spelen deze spelers een keer tegen elkaar. De twee spelers die onderaan staan na negen weken vallen af. De acht spelers die overbijven spelen in de resterende zes weken nog een keer tegen elkaar. De vier spelers die hierna bovenaan staan spelen de play offs.


Spelers Gespeeld   Punten / Legs
1 Michael van Gerwen 16 24  (+32)
Gary Anderson 16 18  (+12)
   Adrian Lewis 16 13  (-14)
3 Phil Taylor 16 19  (+7)
2 Peter Wright 16 23  (+30)
   Raymond van Barneveld   16 14  (-6)
   James Wade 16 13  (-13)
   Dave Chisnall 16 16  (-5)
   Kim Huybrechts 9 3  (-23)
   Jelle Klaasen 9 3  (-16)

Play-Offs

Donderdag 18 Mei The O2, London
Halve Finale
Michael van Gerwen v Gary Anderson 10-7
Phil Taylor v Peter Wright 9-10
Finale
Peter Wright v Michael van Gerwen 10-11


Groepsronde

speelronde 1
Donderdag 2 februari Newcastle

Kim Huybrechts v James Wade 5-7
Raymond van Barneveld v Adrian Lewis 7-5
Phil Taylor v Dave Chisnall 7-3
Gary Anderson v Michael van Gerwen 6-6
Peter Wright v Jelle Klaasen 7-4


speelronde 2
Donderdag 9 februari Nottingham

Adrian Lewis v Dave Chisnall 7-2
James Wade v Phil Taylor 6-6
Jelle Klaasen v Gary Anderson 3-7
Peter Wright v Michael van Gerwen 3-7
Kim Huybrechts v Raymond van Barneveld 6-6


speelronde 3
Donderdag 16 februari Leeds

Gary Anderson v Peter Wright 5-7
Adrian Lewis v James Wade 4-7
Phil Taylor v Raymond van Barneveld 7-4
Michael van Gerwen v Jelle Klaasen 7-4
Dave Chisnall v Kim Huybrechts 7-4


speelronde 4
Donderdag 23 februari The Brighton Centre

Dave Chisnall v Jelle Klaasen 3-7
Michael van Gerwen v Adrian Lewis 6-6
Gary Anderson v James Wade 6-6
Phil Taylor v Kim Huybrechts 6-6
Raymond van Barneveld v Peter Wright 6-6


speelronde 5
Donderdag 2 maart Exeter

Dave Chisnall v Raymond van Barneveld 7-2
Jelle Klaasen v Kim Huybrechts 6-6
Gary Anderson v Phil Taylor 6-6
Adrian Lewis v Peter Wright (119,50) 2-7
James Wade v Dave Chisnall 5-7


speelronde 6
Donderdag 9 maart Glasgow

Adrian Lewis v Phil Taylor 7-4
James Wade v Peter Wright 5-7
Kim Huybrechts v Michael van Gerwen 5-7
Jelle Klaasen v Raymond van Barneveld 5-7
Dave Chisnall v Gary Anderson 3-7


speelronde 7
Donderdag 16 maart Rotterdam Ahoy

James Wade v Jelle Klaasen 7-3
Peter Wright v Dave Chisnall 7-4
Raymond van Barneveld v Gary Anderson 7-2
Phil Taylor v Michael van Gerwen 4-7
Kim Huybrechts v Adrian Lewis 3-7


speelronde 8
Donderdag 23 maart The Manchester Arena

Michael van Gerwen v James Wade 7-4
Kim Huybrechts v Gary Anderson 2-7
Peter Wright v Phil Taylor 5-7
Jelle Klaasen v Adrian Lewis 5-7
Raymond van Barneveld v Michael van Gerwen 7-5


speelronde 9
Donderdag 30 maart Motorpoint Arena Cardiff

Raymond van Barneveld v James Wade 7-2
Phil Taylor v Jelle Klaasen 7-5
Gary Anderson v Adrian Lewis 7-3
Michael van Gerwen v Dave Chisnall 7-1
Peter Wright v Kim Huybrechts 7-0
(wedstrijd niet gespeeld wegens afzeggen Huybrechts)

Kim Huybrechts en Jelle Klaasen vallen af.
De resterende acht spelers nog een keer tegen elkaar


Speelronde 10
Donderdag 16 April Dublin

James Wade v Michael van Gerwen 5-7
Raymond van Barneveld v Phil Taylor 3-7
Dave Chisnall v Peter Wright 6-6
Adrian Lewis v Gary Anderson 7-3
James Wade v Raymond van Barneveld 2-7
 
Speelronde 11
Donderdag 13 April Liverpool

Gary Anderson v Dave Chisnall 6-6
Michael van Gerwen v Peter Wright 6-6
Adrian Lewis v Raymond van Barneveld 7-4
Phil Taylor v James Wade 5-7
Peter Wright v Gary Anderson 2-7
 
Speelronde 12
Donderdag 20 April Belfast

Dave Chisnall v Adrian Lewis 7-3
Phil Taylor v Gary Anderson 7-4
Peter Wright v James Wade 7-3
Michael van Gerwen v Raymond van Barneveld 7-2
Dave Chisnall v Phil Taylor 7-2

Speelronde 13
Donderdag 27 April Birmingham

James Wade v Adrian Lewis 7-4
Dave Chisnall v Michael van Gerwen 6-6
Phil Taylor v Peter Wright 3-7
Gary Anderson v Raymond van Barneveld 7-4
Adrian Lewis v Michael van Gerwen 0-7

Speelronde 14
Donderdag 4 Mei The Sheffield Arena

Peter Wright v Adrian Lewis 7-2
Raymond van Barneveld v Dave Chisnall 5-7
James Wade v Gary Anderson 3-7
Michael van Gerwen v Phil Taylor 3-7

Speelronde 15
Donderdag 11 Mei Aberdeen

Dave Chisnall v James Wade 6-6
Phil Taylor v Adrian Lewis 7-5
Peter Wright v Raymond van Barneveld 7-1
Michael van Gerwen v Gary Anderson 7-4

Play-Offs
Donderdag 18 Mei
The O2, London
Halve Finale
Michael van Gerwen v Gary Anderson
Phil Taylor v Peter Wright
Finale
Peter Wright v Michael van Gerwen

 

 


 

 

  Online Games
First 2 Zero
Smilie Darts
 
 


 
  Toernooi aanmelden!
Adverteren
Redactie
Overig
 
 


 
  Dartsinfo bij Harrows Open Holland 2005
Dartsinfo bij Open Kampen 2005
Dartsinfo bij Doeland 2004
Dartsinfo bij DDF/PDPA in Ahoy
Finishlijst
Zet als startpagina
Zet bij favorieten