18-05-2017 van Gerwen wint de Premier Leaque -

Vandaag was het tijd voor de pla... meer
 

 



Wat zijn de spelregels?
 

  Darten.beginthier
Dart.pagina
Boogolinks
 
 


 
Uitslagen van de Ladbrokes.com World Championships 2010


Terug                                                  Wereldkampioen: Phil Taylor

1e Ronde (Preliminary Ronde =P)
Vrijdag 18 december
Wayne Mardle - Jyhan Artut 0-3
Per Laursen - Christan Perez (P) 3-4 (legs)
Dennis Priestley - Kevin McDine 2-3
Phil Taylor - Colin Monk 3-0
Robert Thornton - Christan Perez 3-1
Zaterdag 19 december
Jarkko Komula - Roman Konchikov (P) 4-3 (legs)
Roland Scholten - Steve Hine 2-3
Co Stompe - Steve Maish 3-1
Kirk Shepherd - Scott Burnett 3-0
Wes Newton - Jarkko Komula 3-0
Mervyn King - Matt Clark 3-0
Aodhagan O'Neill - Les Francis (P) 4-2 (legs)
Jelle Klaasen - Barrie Bates 1-3
Adrian Lewis - Aodhagan O'Neill 3-0
Peter Manley - Andy Jenkins 3-2
Zondag 20 december
Ken MacNeil - Norman Madhoo (P) 4-2 (legs)
Tony Eccles - Brendan Dolan 1-3
Mark Dudbridge - Andree Welge 3-0
Mark Walsh - Mark Webster 2-3
Alan Tabern - Ken MacNeil  3-2
Kevin Painter - Mensur Suljovic 3-1
Phillip Hazel - Osmann Kijamet (P) 2-4 (legs)
Jamie Caven - Gary Anderson 2-3
Raymond van Barneveld - Warren Parry 3-0
Andy Hamilton - Osmann Kijamet 3-0
Maandag 21 december
Vincent van der Voort - Dylan Duo 3-0
Haruki Muramatsu - Krzysztof Kciuk (P) 4-1 (legs)
John Part - Toon Greebe 3-0
Terry Jenkins - Paul Nicholson 3-2
Ronnie Baxter - Haruki Muramatsu 3-0
Dinsdag 22 december
Andy Smith-- Darin Young 2-3
Tomas Seyler - Jan van der Rassel(P) 1-4 (legs)
Steve Beaton - Carlos Rodriguez 3-0
Colin Osborne - Simon Whitlock 1-3
Denis Ovens - Jan van der Rassel 3-1
Woensdag 23 december
Wayne Jones - Alex Roy 3-1
Magnus Caris (P) - Francisco Ruiz 4-0 (legs)
Michael van Gerwen - Peter Wright 3-1
James Wade - Steve Brown 3-1
Colin Lloyd - Magnus Caris 3-1

2e Ronde 
Zondag 27 december
Mervyn King - Co Stompe 2-4
Kevin McDine - Barrie Bates 4-0
Adrian Lewis - Wes Newton 4-2
Alan Tabern - Mark Dudbridge 3-4
Phil Taylor - Steve Hine 4-0
Robert Thornton - Jyhan Artut 4-1
 
Maandag 28 december
Colin LIoyd - Denis Ovens 4-3
John Part - Kirk Sherpherd 1-4
Kevin Painter - Vincent van der Voort 4-3
Mark Webster - Peter Manley 4-2
Raymond van Barneveld - Brendan Dolan 4-0
Ronnie Baxter - Gary Anderson 4-0

Dinsdag 29 december
Andy Hamilton - Steve Beaton 4-1
Terry Jenkins - Darin Young 4-0
Wayne Jones - Simon Whitlock 0-4
James Wade - Michael van Gerwen 4-2
3e Ronde 
Phil Taylor - Robert Thornton 4-1
Adrian Lewis - Kevin McDine 4-0

Woensdag 30 december

Kirk Sherpherd - Mark Webster 1-4
Terry Jenkins - Simon Whitlock 2-4
Co Stompe - Mark Dudbridge 4-2
Ronnie Baxter - Colin LIoyd 4-1
Andy Hamilton - James Wade 3-4
Raymond van Barneveld - Kevin Painter 4-1


Kwartfinale

Vrijdag 1 januari
Mark Webster - Co Stompe 5-3
Simon Whitlock - James Wade 5-3
Ronnie Baxter - Raymond van Barneveld 0-5
Phil Taylor - Adrian Lewis 5-0

Halve finale
Zaterdag 2 januari
Raymond van Barneveld - Simon whitlock 5-6
Phil Taylor - Mark Webster

Zondag 3 januari
3e en 4e plaats
Raymond van Barneveld - Mark Webster 8-10

Finale 

Simon Whitlock - Phil Taylor 3-7

 

  Online Games
First 2 Zero
Smilie Darts
 
 


 
  Toernooi aanmelden!
Adverteren
Redactie
Overig
 
 


 
  Dartsinfo bij Harrows Open Holland 2005
Dartsinfo bij Open Kampen 2005
Dartsinfo bij Doeland 2004
Dartsinfo bij DDF/PDPA in Ahoy
Finishlijst
Zet als startpagina
Zet bij favorieten