18-05-2017 van Gerwen wint de Premier Leaque -

Vandaag was het tijd voor de pla... meer
 

 



Wat zijn de spelregels?
 

  Darten.beginthier
Dart.pagina
Boogolinks
 
 


 
Dart uitslagen van de Grand Slam of Darts 2013

dart darts nieuws uitslagen dartnieuws dartsnieuws
Terug                            Winnaar Phil Taylor

Zaterdag 9 november
Middag Groep E-H 1e wedstrijd
Robert Thornton v Mark Walsh (F) 5-0
Andy Hamilton v Justin Pipe (F) 2-5
Scott Waites v Ted Hankey (H) 5-3
Dave Chisnall v Michael Smith (H) 3-5
Wes Newton v Mark Webster (G) 2-5
Simon Whitlock v Ross Smith (G) 5-2
Mervyn King v Tony O'Shea (E) 4-5
Raymond van Barneveld v Ricky Evans (E) 5-2
Avond Groep A-D 1e wedstrijd
Gary Anderson v Wesley Harms (B) 5-1
James Wade v Peter Wright (B) 5-2
Christian Kist v Ronny Huybrechts (C) 3-5
Adrian Lewis v Richie George (C) 5-2
Kevin Painter v Paul Nicholson (A) 2-5
Phil Taylor v Stuart Kellett (A) 5-0
Michael van Gerwen v Vincent van der Voort (D) 5-3
Kim Huybrechts v Dean Winstanley (D) 2-5

Zondag 10 november
Middag Groep E-H 2e wedstrijd
Mervyn King v Ricky Evans (E) 5-2
Andy Hamilton v Mark Walsh (F) 5-1
Wes Newton v Ross Smith (G) 5-2
Dave Chisnall v Ted Hankey (H) 3-5
Robert Thornton v Justin Pipe (F) 5-2
Scott Waites v Michael Smith (H) 5-2
Raymond van Barneveld v Tony O'Shea (E) 5-4
Simon Whitlock v Mark Webster (G) 5-1
Avond Groep A-D 2e wedstrijd
Christian Kist v Richie George (C) 5-2
Wesley Harms v Peter Wright (B) 2-5
Kevin Painter v Stuart Kellett (A) 4-5
Kim Huybrechts v Vincent van der Voort (D) 5-0
Adrian Lewis v Ronny Huybrechts (C) 3-5
Phil Taylor v Paul Nicholson (A) 5-1
James Wade v Gary Anderson (B) 5-3
Michael van Gerwen v Dean Winstanley (D) 5-1

Maandag 11 november 3e wedstrijd
Avond  Groep E-H
Mark Walsh v Justin Pipe (F) 5-2
Scott Waites v Dave Chisnall (H) 5-1
Tony O'Shea v Ricky Evans (E) 5-1
Mark Webster v Ross Smith (G) 5-3
Andy Hamilton v Robert Thornton (F) 5-4
Raymond van Barneveld v Mervyn King (E) 3-5
Simon Whitlock v Wes Newton (G) 4-5
Michael Smith v Ted Hankey (H) 1-5

Dinsdag 12 november 3e wedstrijd
Avond Groep A-D

Ronny Huybrechts v Richie George (C) 5-3
Phil Taylor v Kevin Painter (A) 5-0
James Wade v Wesley Harms (B) 5-2
Dean Winstanley v Vincent van der Voort (D) 3-5
Paul Nicholson v Stuart Kellett (A) 5-2
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts (D) 5-4
Adrian Lewis v Christian Kist (C) 5-3
Gary Anderson v Peter Wright (B) 5-1

Woensdag 13 november 2e ronde
Scott Waites v Mark Webster 10-6
Tony O'Shea v Andy Hamilton 10-7
Robert Thornton v Mervyn King 10-8
Simon Whitlock v Ted Hankey 9-10

Donderdag 14 november 2e ronde
James Wade v Paul Nicholson 10-1
Ronnie Huybrechts v Kim Huybrechts 5-10
Phil Taylor v Gary Anderson 10-5
Michael van Gerwen v Adrian Lewis 8-10

Vrijdag 15 november kwartfinale
Tony O'Shea v Robert Thornton 6-16
Ted Hankey v Scott Waites 10-16

Zaterdag 16 november kwartfinale
Kim Huybrechts - Adrian Lewis 11-16
Phil Taylor - James Wade 16-12


Zondag 17 november
Halve finale
Robert Thornton - Scott Waites 16-9
Adrian Lewis - Phil Taylor 9-16

Finale
Robert Thornton - Phil Taylor 6-16
 
Prijzengeld Totaal 400,000
Winnaar  100,000
Runner-Up  50,000
Halve finale  25,000
Kwartfinale  15,000
2e ronde 7,500
Groep winnaar bonus 2,500
3e in groep 5,000
4e in groep 2,500

Format
Groeps wedstrijden - Best of 9 legs
2e ronde - Best of 19 legs
Kwartfinale - Best of 31 legs
Halve finale- Best of 31 legs
Finale - Best of 31 legs

 

  Online Games
First 2 Zero
Smilie Darts
 
 


 
  Toernooi aanmelden!
Adverteren
Redactie
Overig
 
 


 
  Dartsinfo bij Harrows Open Holland 2005
Dartsinfo bij Open Kampen 2005
Dartsinfo bij Doeland 2004
Dartsinfo bij DDF/PDPA in Ahoy
Finishlijst
Zet als startpagina
Zet bij favorieten