18-05-2017 van Gerwen wint de Premier Leaque -

Vandaag was het tijd voor de pla... meer
 

 



Wat zijn de spelregels?
 

  Darten.beginthier
Dart.pagina
Boogolinks
 
 


 
William Hill Grand Slam of Darts


Terug                              Winnaar: Phil Taylor

Zaterdag 12 November 21.00 uur
Groep A-D 1e wedstrijden
Wayne Jones v Brendan Dolan (C) 5-2
Mark Walsh v Tony O'Shea (A) 5-2
Dean Winstanley v Ted Hankey (B) 5-0
Raymond van Barneveld v Ian White (B) 4-5
James Wade v Dave Chisnall (D) 5-4
Scott Waites v Michael van Gerwen (A) 3-5
Gary Anderson v Nigel Heydon (C) 3-5
Terry Jenkins v Justin Pipe (D) 1-5

Zondag 13 November 15.00 uur
Groep E-H 1e wedstrijden

Paul Nicholson v Barrie Bates (F) 5-0
Wes Newton v Magnus Caris (F) 5-2
Mark Webster v Arron Monk (G) 5-4
Vincent van der Voort v Co Stompe (H) 3-5
Mervyn King v Steve Beaton (E) 3-5
Phil Taylor v James Hubbard (E) 5-1
Adrian Lewis v Martin Phillips (H) 5-4
Jan Dekker v John Part (G) 5-2
21.00 uur
Groep A-D 2e wedstrijden
Terry Jenkins v Dave Chisnall (D) 5-3
Gary Anderson v Brendan Dolan (C) 5-1
Scott Waites v Tony O'Shea (A) 4-5
Dean Winstanley v Ian White (B) 5-4
Raymond van Barneveld v Ted Hankey (B) 2-5
James Wade v Justin Pipe (D) 5-4
Wayne Jones v Nigel Heydon (C) 5-3
Mark Walsh v Michael van Gerwen (A) 5-3


Maandag 14 November 20.00 uur
Groep E-H 2e wedstrijden
Barrie Bates v Magnus Caris 1-5
Mervyn King v James Hubbard 5-3
Jan Dekker v Arron Monk 5-1
Vincent van der Voort v Martin Phillips 2-5
Mark Webster v John Part 5-1
Phil Taylor v Steve Beaton 5-3
Wes Newton v Paul Nicholson 4-5
Adrian Lewis v Co Stompe 5-1


Dinsdag 15 November 20.00 uur
Groep A-D Finale wedstrijden
Raymond van Barneveld v Dean Winstanley 2-5
Mark Walsh v Scott Waites 2-5
Brendan Dolan v Nigel Heydon 5-3
Justin Pipe v Dave Chisnall 4-5
Tony O'Shea v Michael van Gerwen 2-5
James Wade v Terry Jenkins 3-5
Ted Hankey v Ian White 5-2
Gary Anderson v Wayne Jones 5-1

Woensdag 16 November 20.00 uur
Groep E-H Finale wedstrijden
Adrian Lewis v Vincent van der Voort 5-2
Wes Newton v Barrie Bates 5-1
Steve Beaton v James Hubbard 5-2
John Part v Arron Monk 5-3
Co Stompe v Martin Phillips 2-5
Phil Taylor v Mervyn King 5-3
Mark Webster v Jan Dekker 5-3
Paul Nicholson v Magnus Caris 5-4

Donderdag 17 November 20.00 uur
Dean Winstanley v Mark Walsh 9-10
Michael van Gerwen v Ted Hankey 9-10
Gary Anderson v James Wade10-3
Terry Jenkins v Wayne Jones 10-8

Vrijdag 18 November 20.00 uur
Paul Nicholson v Steve Beaton 10-8
Mark Webster v Martin Phillips 10-8
Phil Taylor v Wes Newton 10-3
Adrian Lewis v John Part 10-8

Zaterdag 19 November 15.00 uur
Kwartfinale
Mark Walsh - Ted Hankey 16-14
Terry Jenkins - Gary Anderson 12-16
Phil Taylor - Paul Nicholson 16-7
Mark Webster - Adrian Lewis 5-16

Zondag 20 November 15.30 uur
Halve Finale
Mark Walsh - Gary Anderson 11-16
Adrian Lewis - Phil Taylor 9-16


21.00 uur
Finale
Phil Taylor - Gary Anderson 16-4

 

  Online Games
First 2 Zero
Smilie Darts
 
 


 
  Toernooi aanmelden!
Adverteren
Redactie
Overig
 
 


 
  Dartsinfo bij Harrows Open Holland 2005
Dartsinfo bij Open Kampen 2005
Dartsinfo bij Doeland 2004
Dartsinfo bij DDF/PDPA in Ahoy
Finishlijst
Zet als startpagina
Zet bij favorieten