18-05-2017 van Gerwen wint de Premier Leaque -

Vandaag was het tijd voor de pla... meer
 

 



Wat zijn de spelregels?
 

  Darten.beginthier
Dart.pagina
Boogolinks
 
 


 
Grand Slam Of Darts 2010


Terug                                               Winnaar: Scott Waites

Zaterdag 13 november
Groep A-D eerste partijen
Colin Osborne v Robert Thornton 2-5
Mervyn King v Stacy Bromberg 5-1
Vincent van der Voort v Tony O'Shea 1-5
Gary Anderson v Mark Hylton 5-0
Simon Whitlock v Dave Chisnall 1-5
James Wade v Justin Pipe 5-2
Wayne Jones v Mark Webster 5-2
Terry Jenkins v John Henderson 5-2

Zondag 14 november
Groep E-H eerste partijen
Co Stompe v Scott Waites 4-5
Colin Lloyd v Darryl Fitton 5-4
Paul Nicholson v Arron Monk 5-4
Wes Newton v Ted Hankey 3-5
Ronnie Baxter v Steve Beaton 5-2
Adrian Lewis v Martin Phillips 2-5
Raymond van Barneveld v Tricia Wright 5-0
Phil Taylor v Michael van Gerwen 5-1
Groep A-D Tweede Wedstrijd
Vincent van der Voort v Justin Pipe 5-1
Mark Webster v Mark Hylton 5-3
John Henderson v Stacy Bromberg 5-2
Simon Whitlock v Colin Osborne 4-5
Robert Thornton v Dave Chisnall 5-2
James Wade v Tony O'Shea 1-5
Mervyn King v Terry Jenkins 5-3
Gary Anderson v Wayne Jones 5-2

Maandag 15 november
Groep E-H Tweede wedstrijd
Darryl Fitton v Tricia Wright 5-3
Steve Beaton v Arron Monk 5-1
Wes Newton v Michael van Gerwen 5-4
Adrian Lewis v Co Stompe 3-5
Scott Waites v Martin Phillips 5-1
Paul Nicholson v Ronnie Baxter 5-3
Raymond van Barneveld v Colin Lloyd 3-5
Phil Taylor v Ted Hankey 4-5

Dinsdag 16 november
Groeps A-D Finale groep wedstrijden
Tony O'Shea v Justin Pipe 5-4
Simon Whitlock v Robert Thornton 2-5
Terry Jenkins v Stacy Bromberg 5-0
Wayne Jones v Mark Hylton 5-3
Mervyn King v John Henderson 5-4
Gary Anderson v Mark Webster 3-5
Colin Osborne v Dave Chisnall 5-3
James Wade v Vincent van der Voort 5-4

Woensdag 17 november
Groepe  E-H Finale groep wedstrijden
Colin Lloyd v Tricia Wright 5-1
Adrian Lewis v Scott Waites 3-5
Ted Hankey v Michael van Gerwen 5-4
Ronnie Baxter v Arron Monk 5-1
Paul Nicholson v Steve Beaton 1-5
Co Stompe v Martin Phillips 5-4
Phil Taylor v Wes Newton 5-3
Raymond van Barneveld v Darryl Fitton 5-1

Donderdag 18 november
Vanaf 19.00 uur
Groep A-D Laatste 16
Robert Thornton v Wayne Jones 6-10
Tony O'Shea v Terry Jenkins 7-10
Gary Anderson v Colin Osborne 10-3
Mervyn King v James Wade 9-10

Vrijdag 19 november
Vanaf 19.00 uur
Groepe E-H Laatste 16
Colin LIoyd - Co Stompe 4-10
Steve Beaton- Ted Hankey 10-6
Scott Waites - Raymond van Barneveld 10-7
Phil Taylor - Ronnie Baxter 10-1
 
Zaterdag 20 november
Vanaf 13.30 uur
Kwartfinale
Wayne Jones - Gary Anderson 16-15
Terry Jenkins - James Wade 15-16
Vanaf 21.00 uur
Co Stompe - Scott Waites 10-16
Steve Beaton - Phil Taylor 16-14

Zondag 21 november
Vanaf 13.30 uur
Steve Beaton - Scott Waites 9-16
Wayne Jones - James Wade 6-16
Vanaf 21.00 uur
Finale
Scott Waites - James Wade 16-12



Format
Eerste ronde Best of nine legs
Tweede Ronde Best of 19 legs
Daarna Best of 31 legs


GROEP A
Simon Whitlock (3)
Colin Osborne
Robert Thornton
Dave Chisnall

GROEP B
Gary Anderson (6)
Wayne Jones
Mark Webster
Mark Hylton

GROEP C
Mervyn King (7)
Terry Jenkins
John Henderson
Stacy Bromberg

GROEP D
James Wade (2)
Vincent van der Voort
Tony O'Shea
Justin Pipe

GROEP E
Adrian Lewis (5)
Co Stompe
Scott Waites
Martin Phillips

GROEP F
Raymond van Barneveld (4)
Colin Lloyd
Darryl Fitton
Tricia Wright

GROEP G
Paul Nicholson (8)
Ronnie Baxter
Steve Beaton
Arron Monk

GROEP H
Phil Taylor (1)
Wes Newton
Ted Hankey
Michael van Gerwen

 

  Online Games
First 2 Zero
Smilie Darts
 
 


 
  Toernooi aanmelden!
Adverteren
Redactie
Overig
 
 


 
  Dartsinfo bij Harrows Open Holland 2005
Dartsinfo bij Open Kampen 2005
Dartsinfo bij Doeland 2004
Dartsinfo bij DDF/PDPA in Ahoy
Finishlijst
Zet als startpagina
Zet bij favorieten