18-05-2017 van Gerwen wint de Premier Leaque -

Vandaag was het tijd voor de pla... meer
 

 



Wat zijn de spelregels?
 

  Darten.beginthier
Dart.pagina
Boogolinks
 
 


 
Championship League Darts 2010


Terug                                               Winnaar: James Wade

Winnaars Groep    Donderdag 14-10-2010
Phil Taylor v Simon Whitlock 6-1
Andy Smith v Wayne Jones 4-6
Wes Newton v Steve Beaton 6-4
Alan Tabern v James Wade 4-6
Wayne Jones v Phil Taylor 3-6
Steve Beaton v Alan Tabern 4-6
James Wade v Wes Newton 5-6
Simon Whitlock v Andy Smith 6-2
Wayne Jones v Alan Tabern 6-2
Phil Taylor v Steve Beaton 6-4
James Wade v Andy Smith 6-3
Simon Whitlock v Wes Newton 6-1
Alan Tabern v Phil Taylor 1-6
Wayne Jones v Steve Beaton 1-6
Simon Whitlock v James Wade 2-6
Andy Smith v Wes Newton 6-1
Andy Smith v Alan Tabern 4-6
Wes Newton v Phil Taylor 0-6
Steve Beaton v Simon Whitlock 6-5
James Wade v Wayne Jones 6-1
Wes Newton v Wayne Jones 5-6
Simon Whitlock v Alan Tabern 6-2
Steve Beaton v Andy Smith 6-1
Phil Taylor v James Wade 6-1
Andy Smith v Phil Taylor 2-6
Alan Tabern v Wes Newton 6-3
James Wade v Steve Beaton 6-2
Wayne Jones v Simon Whitlock 0-6
Halve Finale
Phil Taylor - Steve Beaton 6-0
James Wade - Simon Whitlock 6-2
Finale
Phil Taylor - James Wade 5-6
 
 

Groep 8     Woensdag 13-10-2010

Co Stompe 5-6 Dennis Priestley
John Part 2-6 Michael van Gerwen
Jelle Klaasen 4-6 Mark Webster
Wayne Jones 6-2 Denis Ovens
Michael van Gerwen 4-6 Co Stompe
Mark Webster 4-6 Wayne Jones
Denis Ovens 2-6 Jelle Klaasen
Dennis Priestley 6-3 John Part
Michael van Gerwen 4-6 Wayne Jones
Co Stompe 6-2 Mark Webster
Denis Ovens 1-6 John Part
Dennis Priestley 6-3 Jelle Klaasen
Wayne Jones 5-6 Co Stompe
Michael van Gerwen 3-6 Mark Webster
Dennis Priestley 6-4 Denis Ovens
John Part 6-5 Jelle Klaasen
John Part 4-6 Wayne Jones
Jelle Klaasen 4-6 Co Stompe
Mark Webster 6-3 Dennis Priestley
Denis Ovens 3-6 Michael van Gerwen
Jelle Klaasen 6-3 Michael van Gerwen
Dennis Priestley 6-5 Wayne Jones
Mark Webster 4-6 John Part
Co Stompe 6-5 Denis Ovens
John Part v Co Stompe 5-6
Wayne Jones v Jelle Klaasen 6-3
Denis Ovens v Mark Webster 1-6
Michael van Gerwen v Dennis Priestley 6-4
Halve Finale
Co Stompe - Mark Webster 3-6
Wayne Jones - Dennis Priestley 6-2
Finale
Mark Webster - Wayne Jones 2-6
 

Groep 7     Dinsdag 12-10-2010

Co Stompe 6-3 Dennis Priestley
Mark Dudbridge 5-6 Andy Smith
Denis Ovens 6-5 Jelle Klaasen
Vincent vd Voort 6-3 Wayne Jones
Andy Smith 6-5 Co Stompe
Jelle Klaasen 6-5 Vincent vd Voort
Wayne Jones 4-6 Denis Ovens
Dennis Priestley 6-1 Mark Dudbridge
Andy Smith 4-6 Vincent vd Voort
Co Stompe 4-6 Jelle Klaasen
Wayne Jones 6-0 Mark Dudbridge
Dennis Priestley 1-6 Denis Ovens
Vincent vd Voort 5-6 Co Stompe
Andy Smith 6-1 Jelle Klaasen
Dennis Priestley 3-6 Wayne Jones
Mark Dudbridge 3-6 Denis Ovens
Mark Dudbridge 6-5 Vincent vd Voort
Denis Ovens 6-5 Co Stompe
Jelle Klaasen 6-4 Dennis Priestley
Wayne Jones 6-5 Andy Smith
Denis Ovens 1-6 Andy Smith
Dennis Priestley 6-0 Vincent vd Voort
Jelle Klaasen 6-0 Mark Dudbridge
Co Stompe 6-4 Wayne Jones
Mark Dudbridge 4-6 Co Stompe
Vincent vd Voort 6-5 Denis Ovens
Wayne Jones v Jelle Klaasen 3-6
Andy Smith v Dennis Priestley 5-6
Halve Finale
Jelle Klaasen - Co Stompe 6-2
Denis Ovens - Andy Smith 5-6
Finale
Jelle Klaasen - Andy Smith 5-6

 
Groep 6     Donderdag 23-9-2010

Adrian Lewis 4-6 Co Stompe
Jelle Klaasen 6-2 Jamie Caven
Wayne Jones 5-6 Steve Beaton
Dennis Priestley 6-0 Vincent v d Voort
Jamie Caven 3-6 Adrian Lewis
Steve Beaton 6-4 Dennis Priestley
Vincent v d Voort 6-3 Wayne Jones
Co Stompe 6-3 Jelle Klaasen
Jamie Caven 3-6 Dennis Priestley
Adrian Lewis 4-6 Steve Beaton
Vincent v d Voort 6-5 Jelle Klaasen
Co Stompe 4-6 Wayne Jones
Dennis Priestley 6-2 Adrian Lewis
Jamie Caven 6-1 Steve Beaton
Co Stompe 6-4 Vincent v d Voort
Jelle Klaasen 3-6 Wayne Jones
Jelle Klaasen 6-3 Dennis Priestley
Wayne Jones 6-5 Adrian Lewis
Steve Beaton 6-5 Co Stompe
Vincent v d Voort 6-3 Jamie Caven
Wayne Jones 5-6 Jamie Caven
Co Stompe 6-1 Dennis Priestley
Steve Beaton 6-3 Jelle Klaasen
Adrian Lewis 0-6 Vincent v d Voort
Jelle Klaasen 6-0 Adrian Lewis
Dennis Priestley 2-6 Wayne Jones
Vincent v d Voort 6-4 Steve Beaton
Jamie Caven 1-6 Co Stompe
Halve Finale
Vincent v/d Voort - Co Stompe 6-3
Steve Beaton - Wayne Jones 6-3
Finale
Vincent v/d Voort - Steven Beaton 3-6


Groep 5     Woensdag 22-9-2010

Adrian Lewis 6-4 Gary Anderson
Wayne Jones 6-2 Wes Newton
Dennis Priestley 6-5 Vincent van der Voort
Kevin Painter 6-3 Co Stompe
Wes Newton 6-4 Adrian Lewis
Vincent van der Voort 6-3 Kevin Painter
Co Stompe 6-5 Dennis Priestley
Gary Anderson 1-6 Wayne Jones
Wes`Newton 6-3 Kevin Painter
Adrian Lewis 6-3 Vincent van der Voort
Co Stompe 6-4 Wayne Jones
Gary Anderson 4-6 Dennis Priestley
Kevin Painter 4-6 Adrian Lewis
Wes Newton 6-5 Vincent van der Voort
Gary Anderson 5-6 Co Stompe
Wayne Jones 6-5 Dennis Priestley
Wayne Jones 6-3 Kevin Painter
Dennis Priestley 2-6 Adrian Lewis
Vincent van der Voort 2-6 Gary Anderson
Co Stompe 5-6 Wes Newton
Dennis Priestley 6-5 Wes Newton
Gary Anderson 6-3 Kevin Painter
Vincent van der Voort 6-1 Wayne Jones
Adrian Lewis 0-6 Co Stompe
Wayne Jones 5-6 Adrian Lewis
Kevin Painter 5-6 Dennis Priestley
Co Stompe 2-6 Vincent van der Voort
Wes Newton 4-6 Gary Anderson
Halve finale
Adrian Lewis 1-6 Wes Newton
Wayne Jones 3-6 Co Stompe
Finale
Wes Newton 6-1 Co Stompe

Groep 4     Dinsdag 21-9-2010

Dennis Priestley v James Wade 2-6
Kevin Painter v Co Stompe 3-6
Colin Osborne v Gary Anderson 3-6
Terry Jenkins v Adrian Lewis 5-6
Co Stompe v Dennis Priestley 4-6
Gary Anderson v Terry Jenkins 6-3
Adrian Lewis v Colin Osborne 5-6
James Wade v Kevin Painter 2-6
Co Stompe v Terry Jenkins 6-4
Dennis Priestley v Gary Anderson 6-2
Adrian Lewis v Kevin Painter 6-5
James Wade v Colin Osborne 6-1
Terry Jenkins v Dennis Priestley 3-6
Co Stompe v Gary Anderson 6-3
James Wade V Adrian Lewis 3-6
Kevin Painter v Colin Osborne 6-5
Kevin Painter v Terry Jenkins 6-5
Colin Osborne v Dennis Priestley 5-6
Gary Anderson v James Wade 5-6
Adrian Lewis v Co Stompe 6-2
Colin Osborne v Co Stompe 5-6
James Wade v Terry Jenkins 6-3
Gary Anderson v Kevin Painter 6-2
Dennis Priestley v Adrian Lewis 2-6
Kevin Painter v Dennis Priestley 3-6
Terry Jenkins v Colin Osborne 5-6
Adrian Lewis v Gary Anderson 6-3
Co Stompe v James Wade 6-3
Halve Finale
Adrian Lewis - James Wade 4-6
Co Stompe - Dennis Priestley 5-6
Finale
James Wade - Dennis Priestley 6-5


Groep 3     Donderdag 9-9-2010

James Wade v Adrian Lewis 6-2
Co Stompe v Alan Tabern 5-6
Colin Osborne v Gary Anderson 3-6
Ronnie Baxter v Andy Hamilton 6-2
Alan Tabern v James Wade 6-4
Gary Anderson v Ronnie Baxter 6-2
Andy Hamilton v Colin Osborne 3-6
Adrian Lewis v Co Stompe 6-2
Alan Tabern v Ronnie Baxter 6-4
James Wade v Gary Anderson 1-6
Andy Hamilton v Co Stompe 3-6
Adrian Lewis v Colin Osborne 6-4
Ronnie Baxter v James Wade 6-5
Alan Tabern v Gary Anderson 6-3
Adrian Lewis v Andy Hamilton 1-6
Co Stompe v Colin Osborne 5-6
Co Stompe v Ronnie Baxter 6-4
Colin Osborne v James Wade 5-6
Gary Anderson v Adrian Lewis 1-6
Andy Hamilton v Alan Tabern 3-6
Colin Osborne v Alan Tabern 6-4
Adrian Lewis v Ronnie Baxter 6-4
Gary Anderson v Co Stompe 4-6
James Wade v Andy Hamilton 6-3
Co Stompe v James Wade 5-6
Ronnie Baxter v Colin Osborne 3-6
Andy Hamilton v Gary Anderson 2-6
Alan Tabern v Adrian Lewis 6-3

Halve Finale
Alan Tabern - James Wade 6-2
Gary Anderson - Colin Osborne 6-4
Finale
Alan Tabern - Gary Anderson 6-5


Groep 2     Woensdag 8-9-2010
James Wade v Co Stompe 6-5
Gary Anderson v Paul Nicholson2-6
Simon Whitlock v Colin Lloyd 6-1
Adrian Lewis v Ronnie Baxter 6-2
Paul Nicholson v James Wade 4-6
Colin Lloyd v Adrian Lewis 5-6
Ronnie Baxter v Simon Whitlock3-6
Co Stompe v Gary Anderson 0-6
Paul Nicholson v Adrian Lewis 5-6
James Wade v Colin Lloyd 6-5
Ronnie Baxter v Gary Anderson 1-6
Co Stompe v Simon Whitlock 3-6
Adrian Lewis v James Wade 5-6
Paul Nicholson v Colin Lloyd 6-4
Co Stompe v Ronnie Baxter 0-6
Gary Anderson v Simon Whitlock 6-5
Gary Anderson v Adrian Lewis 4-6
Simon Whitlock v James Wade 6-3
Colin Lloyd v Co Stompe  1-6
Ronnie Baxter v Paul Nicholson 6-4
Simon Whitlock v Paul Nicholson 6-4
Co Stompe v Adrian Lewis 6-2
Colin Lloyd v Gary Anderson 1-6
James Wade v Ronnie Baxter 4-6
Gary Anderson v James Wade 6-0
Adrian Lewis v Simon Whitlock 6-3
Ronnie Baxter v Colin Lloyd 6-1
Paul Nicholson v Co Stompe 6-3
Halve Finale
Gary Anderson - Ronnie Baxter 6-2
Simon Whitlock - Adrian Lewis 6-2
Finale
Gary Anderson - Simon Whitlock 2-6


Groep 1     Dinsdag 7-9-2010
Phil Taylor 6-2 James Wade
Colin Lloyd 6-4 Robert Thornton
Simon Whitlock 6-1 Mark Walsh
Mervyn King 6-5 Adrian Lewis
Robert Thornton 6-4 Phil Taylor
Mark Walsh 3-6 Mervyn King
Adrian Lewis 6-3 Simon Whitlock
James Wade 5-6 Colin Lloyd
Robert Thornton 2-6 Mervyn King
Phil Taylor 6-5 Mark Walsh
Adrian Lewis 0-6 Colin Lloyd
James Wade 0-6 Simon Whitlock
Mervyn King 6-4 Phil Taylor
Robert Thornton 1-6 Mark Walsh
James Wade 6-3 Adrian Lewis
Colin Lloyd 2-6 Simon Whitlock
Colin Lloyd 3-6 Mervyn King
Simon Whitlock 2-6 Phil Taylor
Mark Walsh 5-6 James Wade
Adrian Lewis 6-1 Robert Thornton
Simon Whitlock 6-5 Robert Thornton
James Wade 4-6 Mervyn King
Mark Walsh 3-6 Colin Lloyd
Phil Taylor 6-3 Adrian Lewis
Colin Lloyd 1-6 Phil Taylor
Mervyn King 3-6 Simon Whitlock
Adrian Lewis 6-5 Mark Walsh
Robert Thornton 3-6 James Wade
Halve Finale
Mervyn King - Colin LIoyd 2-6
Phil Taylor - Simon Whitlock 6-1
Finale
Colin LIoyd - Phil Taylor 2-6

 

  Online Games
First 2 Zero
Smilie Darts
 
 


 
  Toernooi aanmelden!
Adverteren
Redactie
Overig
 
 


 
  Dartsinfo bij Harrows Open Holland 2005
Dartsinfo bij Open Kampen 2005
Dartsinfo bij Doeland 2004
Dartsinfo bij DDF/PDPA in Ahoy
Finishlijst
Zet als startpagina
Zet bij favorieten