18-05-2017 van Gerwen wint de Premier Leaque -

Vandaag was het tijd voor de pla... meer
 

 



Wat zijn de spelregels?
 

  Darten.beginthier
Dart.pagina
Boogolinks
 
 


 
Uitslagen van de PDC Championship League Darts 2013


Terug   darten darts PDC        Winnaar: Phil Taylor
dartuitslagen dartsuitslagen dartnieuws dartsnieuws

Donderdag 24 oktober
Finale Groep
Phil Taylor 6-5 Andy Hamilton
Richie Burnett 6-3 Kim Huybrechts
Michael van Gerwen 6-4 Ian White
Wes Newton 6-5 Terry Jenkins
Kim Huybrechts 5-6 Phil Taylor
Andy Hamilton 2-6 Richie Burnett
Terry Jenkins 2-6 Michael van Gerwen
Ian White 6-4 Wes Newton
Kim Huybrechts 2-6 Wes Newton
Phil Taylor 6-5 Ian White
Terry Jenkins 5-6 Richie Burnett
Andy Hamilton 1-6 Michael van Gerwen
Wes Newton 4-6 Phil Taylor
Kim Huybrechts 5-6 Ian White
Andy Hamilton 6-5 Terry Jenkins
Richie Burnett 6-0 Michael van Gerwen
Richie Burnett 5-6 Wes Newton
Michael van Gerwen 6-3 Phil Taylor
Ian White 5-6 Andy Hamilton
Terry Jenkins 3-6 Kim Huybrechts
Michael van Gerwen 3-6 Kim Huybrechts
Andy Hamilton 4-6 Wes Newton
Ian White 6-0 Richie Burnett
Phil Taylor 6-5 Terry Jenkins
Richie Burnett 3-6 Phil Taylor
Kim Huybrechts 6-3 Andy Hamilton
Terry Jenkins 6-3 Ian White
Wes Newton 5-6 Michael van Gerwen
Halve Finale
Phil Taylor 6-1 Wes Newton
Michael van Gerwen 6-2 Richie Burnett
Finale
Phil Taylor 6-3 Michael van Gerwen


Geplaatst voor de winnaars Groep: Phil Taylor, Andy Hamilton, Wes Newton, Terry Jenkins, Michael van Gerwen, Ian White, Richie Burnett, Kim Huybrechts


Woensdag 23 oktober
Groep 8
(Kim Huybrechts )
Kim Huybrechts 4-6 Peter Wright
Mark Walsh 5-6 Colin Osborne
Steve Beaton 0-6 Andy Smith
Gary Anderson 6-3 Paul Nicholson
Colin Osborne 1-6 Kim Huybrechts
Peter Wright 6-4 Mark Walsh
Paul Nicholson 6-4 Steve Beaton
Andy Smith 6-3 Gary Anderson
Colin Osborne 2-6 Gary Anderson
Kim Huybrechts 4-6 Andy Smith
Paul Nicholson 6-2 Mark Walsh
Peter Wright 6-4 Steve Beaton
Gary Anderson 4-6 Kim Huybrechts
Colin Osborne 1-6 Andy Smith
Peter Wright 3-6 Paul Nicholson
Mark Walsh 6-2 Steve Beaton
Mark Walsh 5-6 Gary Anderson
Steve Beaton 6-5 Kim Huybrechts
Andy Smith 6-5 Peter Wright
Paul Nicholson 6-4 Colin Osborne
Steve Beaton 6-4 Colin Osborne
Peter Wright 6-4 Gary Anderson
Andy Smith 6-2 Mark Walsh
Kim Huybrechts 2-6 Paul Nicholson
Mark Walsh 2-6 Kim Huybrechts
Colin Osborne 6-5 Peter Wright
Paul Nicholson 6-1 Andy Smith
Gary Anderson 3-6 Steve Beaton
Halve Finale
Paul Nicholson 3-6 Kim Huybrechts
Andy Smith 1-6 Peter Wright
Finale
Kim Huybrechts 6-4 Peter Wright



Dinsdag 22 oktober
Groep 7
(Winnaar Richie Burnett )
Kim Huybrechts 4-6 Peter Wright
John Part 6-3 Steve Beaton
Jamie Caven 4-6 Richie Burnett
Gary Anderson 2-6 Paul Nicholson
Steve Beaton 6-3 Kim Huybrechts
Peter Wright 6-2 John Part
Paul Nicholson 6-2 Jamie Caven
Richie Burnett 2-6 Gary Anderson
Steve Beaton 4-6 Gary Anderson
Kim Huybrechts 5-6 Richie Burnett
Paul Nicholson 6-3 John Part
Peter Wright 6-5 Jamie Caven
Gary Anderson 4-6 Kim Huybrechts
Steve Beaton 6-3 Richie Burnett
Peter Wright 5-6 Paul Nicholson
John Part 4-6 Jamie Caven
John Part 1-6 Gary Anderson
Jamie Caven 4-6 Kim Huybrechts
Richie Burnett 6-3 Peter Wright
Paul Nicholson 4-6 Steve Beaton
Jamie Caven 5-6 Steve Beaton
Peter Wright 6-5 Gary Anderson
Richie Burnett 6-3 John Part
Kim Huybrechts 6-3 Paul Nicholson
John Part 1-6 Kim Huybrechts
Steve Beaton 6-3 Peter Wright
Paul Nicholson 0-6 Richie Burnett
Gary Anderson 6-3 Jamie Caven
Halve Finale
Richie Burnett 6-3 Kim Huybrechts
Steve Beaton 3-6 Gary Anderson
Finale
Richie Burnett 6-5 Gary Anderson



Donderdag 17 oktober
Groep 6
(Winnaar Ian White)
Mervyn King 2-6 Kim Huybrechts
Ian White 6-5 Jamie Caven
Paul Nicholson 6-3 Colin Lloyd
Peter Wright 6-4 Gary Anderson
Jamie Caven 5-6 Mervyn King
Kim Huybrechts 6-1 Ian White
Gary Anderson 2-6 Paul Nicholson
Colin Lloyd 2-6 Peter Wright
Jamie Caven 6-2 Peter Wright
Mervyn King 5-6 Colin Lloyd
Gary Anderson 6-4 Ian White
Kim Huybrechts 6-5 Paul Nicholson
Peter Wright 6-4 Mervyn King
Jamie Caven 6-3 Colin Lloyd
Kim Huybrechts 5-6 Gary Anderson
Ian White 4-6 Paul Nicholson
Ian White 6-5 Peter Wright
Paul Nicholson 3-6 Mervyn King
Colin Lloyd 3-6 Kim Huybrechts
Gary Anderson 6-4 Jamie Caven
Paul Nicholson 6-4 Jamie Caven
Kim Huybrechts 5-6 Peter Wright
Colin Lloyd 2-6 Ian White
Mervyn King 4-6 Gary Anderson
Ian White 6-3 Mervyn King
Jamie Caven 6-5 Kim Huybrechts
Gary Anderson 4-6 Colin Lloyd
Peter Wright 4-6 Paul Nicholson
Halve Finale
Paul Nicholson 4-6 Ian White
Kim Huybrechts 3-6 Peter Wright
Finale
Ian White  6-4 Peter Wright



Woensdag 16 oktober
Groep 5
(Winnaar Michael van Gerwen)
Michael van Gerwen 6-4 Mervyn King
Ronnie Baxter 4-6 Mark Webster
Gary Anderson 6-5 Paul Nicholson
Kim Huybrechts 4-6 Peter Wright
Mark Webster 3-6 Michael van Gerwen
Mervyn King 6-1 Ronnie Baxter
Peter Wright 6-2 Gary Anderson
Paul Nicholson 3-6 Kim Huybrechts
Mark Webster 2-6 Kim Huybrechts
Michael van Gerwen 6-2 Paul Nicholson
Peter Wright 5-6 Ronnie Baxter
Mervyn King 6-4 Gary Anderson
Kim Huybrechts 3-6 Michael van Gerwen
Mark Webster 1-6 Paul Nicholson
Mervyn King 3-6 Peter Wright
Ronnie Baxter 6-2 Gary Anderson
Ronnie Baxter 3-6 Kim Huybrechts
Gary Anderson 6-5 Michael van Gerwen
Paul Nicholson 5-6 Mervyn King
Peter Wright 6-5 Mark Webster
Gary Anderson 6-4 Mark Webster
Mervyn King 6-4 Kim Huybrechts
Paul Nicholson 6-2 Ronnie Baxter
Michael van Gerwen 4-6 Peter Wright
Ronnie Baxter 2-6 Michael van Gerwen
Mark Webster 6-5 Mervyn King
Peter Wright 6-2 Paul Nicholson
Kim Huybrechts 5-6 Gary Anderson
Halve finale
Peter Wright 6-3 Gary Anderson
Michael van Gerwen 6-4 Mervyn King
Finale
Peter Wright 4-6 Michael van Gerwen



Dinsdag 15 oktober
Groep 4
(Winnaar Terry Jenkins)
Michael van Gerwen 6-0 Dave Chisnall
Peter Wright 6-5 Gary Anderson
Kim Huybrechts 3-6 Terry Jenkins
Kevin Painter 6-2 Mervyn King
Gary Anderson 4-6 Michael van Gerwen
Dave Chisnall 3-6 Peter Wright
Mervyn King 1-6 Kim Huybrechts
Terry Jenkins 6-4 Kevin Painter
Gary Anderson 6-4 Kevin Painter
Michael van Gerwen 4-6 Terry Jenkins
Mervyn King 6-3 Peter Wright
Dave Chisnall 6-5 Kim Huybrechts
Kevin Painter 5-6 Michael van Gerwen
Gary Anderson 3-6 Terry Jenkins
Dave Chisnall 4-6 Mervyn King
Peter Wright 6-1 Kim Huybrechts
Peter Wright 5-6 Kevin Painter
Kim Huybrechts 3-6 Michael van Gerwen
Terry Jenkins 6-2 Dave Chisnall
Mervyn King 4-6 Gary Anderson
Kim Huybrechts 6-5 Gary Anderson
Dave Chisnall 6-0 Kevin Painter
Terry Jenkins 3-6 Peter Wright
Michael van Gerwen 5-6 Mervyn King
Peter Wright 5-6 Michael van Gerwen
Gary Anderson 6-5 Dave Chisnall
Mervyn King 1-6 Terry Jenkins
Kevin Painter 2-6 Kim Huybrechts

Halve Finale
Terry Jenkins 6-1 Gary Anderson
Michael van Gerwen 6-4 Peter Wright
Finale
Terry Jenkins 6-5 Michael van Gerwen (negendarter)
 

Donderdag 26 september
Groep 3 (Winnaar Wes Newton)
Michael van Gerwen 6-2 Adrian Lewis
Brendan Dolan 4-6 Kim Huybrechts
Kevin Painter 6-4 Mervyn King
Dave Chisnall 4-6 Wes Newton
Kim Huybrechts 6-4 Michael van Gerwen
Adrian Lewis 4-6 Brendan Dolan
Wes Newton 5-6 Kevin Painter
Mervyn King 6-1 Dave Chisnall
Kim Huybrechts 6-5 Dave Chisnall
Michael van Gerwen 6-0 Mervyn King
Wes Newton 6-4 Brendan Dolan
Adrian Lewis 6-1 Kevin Painter
Dave Chisnall 1-6 Michael van Gerwen
Kim Huybrechts 6-4 Mervyn King
Adrian Lewis 5-6 Wes Newton
Brendan Dolan 4-6 Kevin Painter
Brendan Dolan 2-6 Dave Chisnall
Kevin Painter 1-6 Michael van Gerwen
Mervyn King 6-5 Adrian Lewis
Wes Newton 6-2 Kim Huybrechts
Kevin Painter 2-6 Kim Huybrechts
Adrian Lewis 1-6 Dave Chisnall
Mervyn King 5-6 Brendan Dolan
Michael van Gerwen 6-3 Wes Newton
Brendan Dolan 5-6 Michael van Gerwen
Kim Huybrechts 6-3 Adrian Lewis
Wes Newton 3-6 Mervyn King
Dave Chisnall 6-1 Kevin Painter
Halve Finale
Michael van Gerwen 4-6 Dave Chisnall
Kim Huybrechts 3-6 Wes Newton
Finale
Dave Chisnall 4-6 Wes Newton


Woensdag 25 september
Groep 2 (Winnaar Andy Hamilton)
Michael van Gerwen 4-6 Adrian Lewis
Robert Thornton 5-6 Kevin Painter
Wes Newton 6-5 Justin Pipe
Andy Hamilton 6-5 Dave Chisnall
Kevin Painter 1-6 Michael van Gerwen
Adrian Lewis 6-5 Robert Thornton
Dave Chisnall 6-2 Wes Newton
Justin Pipe 5-6 Andy Hamilton
Kevin Painter 2-6 Andy Hamilton
Michael van Gerwen 6-1 Justin Pipe
Dave Chisnall 6-4 Robert Thornton
Adrian Lewis 6-4 Wes Newton
Andy Hamilton 6-4 Michael van Gerwen
Kevin Painter 6-5 Justin Pipe
Adrian Lewis 3-6 Dave Chisnall
Robert Thornton 4-6 Wes Newton
Robert Thornton 6-3 Andy Hamilton
Wes Newton 2-6 Michael van Gerwen
Justin Pipe 2-6 Adrian Lewis
Dave Chisnall 5-6 Kevin Painter
Wes Newton 6-4 Kevin Painter
Adrian Lewis 6-2 Andy Hamilton
Justin Pipe 3-6 Robert Thornton
Michael van Gerwen 4-6 Dave Chisnall
Robert Thornton 5-6 Michael van Gerwen
Kevin Painter 6-1 Adrian Lewis
Dave Chisnall 6-1 Justin Pipe
Andy Hamilton 6-2 Wes Newton
Halve Finale
Dave Chisnall 3-6 Michael van Gerwen
Andy Hamilton 6-2 Adrian Lewis
Finale
Michael van Gerwen 5-6 Andy Hamilton
 


Dinsdag 24 september
Groep 1
(Winnaar Phil Taylor gooide ook een negendarter)
Phil Taylor 6-2 Michael van Gerwen
Dave Chisnall 3-6 Wes Newton
James Wade 4-6 Andy Hamilton
Adrian Lewis 6-1 Simon Whitlock
Wes Newton 2-6 Phil Taylor
Michael van Gerwen 2-6 Dave Chisnall
Simon Whitlock 6-1 James Wade
Andy Hamilton 6-4 Adrian Lewis
Wes Newton 5-6 Adrian Lewis
Phil Taylor 4-6 Andy Hamilton
Simon Whitlock 4-6 Dave Chisnall
Michael van Gerwen 6-4 James Wade
Adrian Lewis 6-5 Phil Taylor
Wes Newton 6-5 Andy Hamilton
Michael van Gerwen 6-5 Simon Whitlock
Dave Chisnall 6-1 James Wade
Dave Chisnall 3-6 Adrian Lewis
James Wade 4-6 Phil Taylor
Andy Hamilton 4-6 Michael van Gerwen
Simon Whitlock 4-6 Wes Newton
James Wade 4-6 Wes Newton
Michael van Gerwen 4-6 Adrian Lewis
Andy Hamilton 0-6 Dave Chisnall
Phil Taylor 6-3 Simon Whitlock
Dave Chisnall 5-6 Phil Taylor
Wes Newton 2-6 Michael van Gerwen
Simon Whitlock 4-6 Andy Hamilton
Adrian Lewis 4-6 James Wade
Halve Finale
Phil Taylor 6-2 Wes Newton
Adrian Lewis 6-2 Dave Chisnall
Finale
Phil Taylor 6-2 Adrian Lewis

 

  Online Games
First 2 Zero
Smilie Darts
 
 


 
  Toernooi aanmelden!
Adverteren
Redactie
Overig
 
 


 
  Dartsinfo bij Harrows Open Holland 2005
Dartsinfo bij Open Kampen 2005
Dartsinfo bij Doeland 2004
Dartsinfo bij DDF/PDPA in Ahoy
Finishlijst
Zet als startpagina
Zet bij favorieten