18-05-2017 van Gerwen wint de Premier Leaque -

Vandaag was het tijd voor de pla... meer
 

 



Wat zijn de spelregels?
 

  Darten.beginthier
Dart.pagina
Boogolinks
 
 


 
Championship League Darts 2011


Terug                 Winnaar: Phil Taylor

Donderdag 20 oktober
Winnaars groep
Gary Anderson v Phil Taylor 5-6
Steve Beaton v Dennis Priestley 4-6
Mervyn King v Simon Whitlock 6-3
Paul Nicholson v Mark Walsh 6-3
Dennis Priestley v Gary Anderson 6-2
Phil Taylor v Steve Beaton 6-3
Mark Walsh v Mervyn King 3-6
Simon Whitlock v Paul Nicholson 2-6
Dennis Priestley v Paul Nicholson 6-5
Gary Anderson v Simon Whitlock 6-4
Mark Walsh v Steve Beaton 6-3
Phil Taylor (negendarter) v Mervyn King 6-3
Paul Nicholson v Gary Anderson 6-1
Dennis Priestley v Simon Whitlock 3-6
Phil Taylor v Mark Walsh 6-3
Steve Beaton v Mervyn King 0-6
Steve Beaton v Paul Nicholson 6-2
Mervyn King v Gary Anderson 3-6
Simon Whitlock v Phil Taylor 5-6
Mark Walsh v Dennis Priestley 6-1
Mervyn King v Dennis Priestley 6-2
Phil Taylor v Paul Nicholson 6-1
Simon Whitlock v Steve Beaton 3-6
Gary Anderson v Mark Walsh 6-2
Steve Beaton v Gary Anderson 6-2
Dennis Priestley v Phil Taylor 2-6
Mark Walsh v Simon Whitlock 6-5
Paul Nicholson v Mervyn King 6-3
Halve finale
Phil Taylor - Steve Beaton 6-1
Mervyn King - Paul Nicholson 3-6
Finale
Phil Taylor - Paul Nicholson 6-1



Woensdag 19 oktober   
(Winnaar: Dennis Priestley)
Groep 8
Vincent van der Voort 5-6 Kevin Painter
Dennis Priestley 6-5 Jelle Klaasen
John Part 6-4 Steve Brown
Alan Tabern 5-6 Mark Dudbridge
Jelle Klaasen 2-6 Vincent van der Voort
Kevin Painter 6-2 Dennis Priestley
Mark Dudbridge 1-6 John Part
Steve Brown 5-6 Alan Tabern
Jelle Klaasen 2-6 Alan Tabern
Vincent van der Voort 6-3 Steve Brown
Mark Dudbridge 6-5 Dennis Priestley
Kevin Painter 4-6 John Part
Alan Tabern 1-6 Vincent van der Voort
Jelle Klaasen 6-5 Steve Brown
Kevin Painter 6-5 Mark Dudbridge
Dennis Priestley 5-6 John Part
Dennis Priestley 6-3 Alan Tabern
John Part 6-1 Vincent van der Voort
Steve Brown 4-6 Kevin Painter
Mark Dudbridge 6-1 Jelle Klaasen
John Part 6-1 Jelle Klaasen
Kevin Painter 6-5 Alan Tabern
Steve Brown 3-6 Dennis Priestley
Vincent van der Voort 6-1 Mark Dudbridge
Dennis Priestley 6-2 Vincent van der Voort
Jelle Klaasen 1-6 Kevin Painter
Mark Dudbridge 6-4 Steve Brown
Alan Tabern 6-5 John Part
Halve finale
John Part v Dennis Priestley 5-6
Kevin Painter v Vincent van der Voort 6-4
Finale
Kevin Painter - Dennis Priestley 5-6



Dinsdag 18 oktober    
(Winnaar: Steve Beaton)
Groep 7
Vincent van der Voort 6-5 Andy Smith
Mark Dudbridge 6-4 John Part
Steve Beaton 6-3 Robert Thornton
Kevin Painter 6-3 Alan Tabern
John Part 6-2 Vincent van der Voort
Andy Smith 6-5 Mark Dudbridge
Alan Tabern 6-4 Steve Beaton
Robert Thornton 2-6 Kevin Painter
John Part 6-4 Kevin Painter
Vincent van der Voort 5-6 Robert Thornton
Alan Tabern 5-6 Mark Dudbridge
Andy Smith 3-6 Steve Beaton
Kevin Painter 2-6 Vincent van der Voort
John Part 6-1 Robert Thornton
Andy Smith 6-5 Alan Tabern
Mark Dudbridge 4-6 Steve Beaton
Mark Dudbridge 3-6 Kevin Painter
Steve Beaton 2-6 Vincent van der Voort
Robert Thornton 6-5 Andy Smith
Alan Tabern 6-4 John Part
Steve Beaton 6-5 John Part
Andy Smith 3-6 Kevin Painter
Robert Thornton 5-6 Mark Dudbridge
Vincent van der Voort 6-1 Alan Tabern
Mark Dudbridge 3-6 Vincent van der Voort
John Part 6-5 Andy Smith
Alan Tabern 6-2 Robert Thornton
Kevin Painter 3-6 Steve Beaton
Halve finale
Vincent van der Voort v Kevin Painter 4-6
Steve Beaton v John Part 6-5

Finale
Kevin Painter - Steve Beaton 4-6
 



Donderdag 13 oktober     
(Winnaar: Simon Whitlock)
Groep 6
Simon Whitlock v Vincent van der Voort 6-5
Alan Tabern v Steve Beaton 2-6
Kevin Painter v Denis Ovens 0-6
Andy Smith v Colin Osborne 6-5
Steve Beaton v Simon Whitlock 3-6
Vincent van der Voort v Alan Tabern 6-5
Colin Osborne v Kevin Painter 5-6
Denis Ovens v Andy Smith 1-6
Steve Beaton v Andy Smith 6-5
Simon Whitlock v Denis Ovens 6-2
Colin Osborne v Alan Tabern 5-6
Vincent van der Voort v Kevin Painter 3-6
Andy Smith v Simon Whitlock 6-3
Steve Beaton v Denis Ovens 6-1
Vincent van der Voort v Colin Osborne 6-3
Alan Tabern v Kevin Painter 6-2
Alan Tabern v Andy Smith 3-6
Kevin Painter v Simon Whitlock 3-6
Denis Ovens v Vincent van der Voort 2-6
Colin Osborne v Steve Beaton 1-6
Kevin Painter v Steve Beaton 4-6
Vincent van der Voort v Andy Smith 5-6
Denis Ovens v Alan Tabern 4-6
Simon Whitlock v Colin Osborne 6-4
Alan Tabern v Simon Whitlock 5-6
Steve Beaton v Vincent van der Voort 6-4
Colin Osborne v Denis Ovens 4-6
Andy Smith v Kevin Painter 4-6
Halve finale
Steve Beaton - Vincent v/d Voort 5-6
Simon Whitlock - Andy Smith 6-4
Finale
Vincent v/d Voort - Simon Whitlock 5-6



Woensdag 12 oktober           
Winnaar: Mervyn King
Groep 5

Simon Whitlock v Mervyn King 5-6
Colin Osborne v Kevin Painter 4-6
Jamie Caven v Andy Smith 0-6
Colin Lloyd v Vincent van der Voort 3-6
Kevin Painter v Simon Whitlock 6-2
Mervyn King v Colin Osborne 6-0
Vincent van der Voort v Jamie Caven 6-5
Andy Smith v Colin Lloyd 6-2
Kevin Painter v Colin Lloyd 5-6
Simon Whitlock v Andy Smith 4-6
Vincent van der Voort v Colin Osborne 2-6
Mervyn King v Jamie Caven 6-3
Colin Lloyd v Simon Whitlock 4-6
Kevin Painter v Andy Smith 4-6
Mervyn King v Vincent van der Voort 6-3
Colin Osborne v Jamie Caven 6-2
Colin Osborne v Colin Lloyd 6-5
Jamie Caven v Simon Whitlock 3-6 (negendarter)
Andy Smith v Mervyn King -6
Vincent van der Voort v Kevin Painter 6-4
Jamie Caven v Kevin Painter 5-6
Mervyn King v Colin Lloyd 6-1
Andy Smith v Colin Osborne 5-6
Simon Whitlock v Vincent van der Voort 6-4
Colin Osborne v Simon Whitlock 2-6
Kevin Painter v Mervyn King 6-5
Vincent van der Voort v Andy Smith 4-6
Colin Lloyd v Jamie Caven 6-3
Halve Finale
Mervyn King - Kevin Painter 6-2
Andy Smith - Simon Whitlock 3-6
Finale
Mervyn King - Simon Whitlock 6-3



Dinsdag 11 oktober           ( Winnaar Mark Walsh)
Groep 4
Simon Whitlock v Mervyn King 6-4
Vincent van der Voort v Jamie Caven 6-3
Colin Lloyd v Ronnie Baxter 3-6
Wayne Jones v Mark Walsh 1-6
Jamie Caven v Simon Whitlock 3-6
Mervyn King v Vincent van der Voort 6-3
Mark Walsh v Colin Lloyd 5-6
Ronnie Baxter v Wayne Jones 5-6
Jamie Caven v Wayne Jones 6-3
Simon Whitlock v Ronnie Baxter 6-1
Mark Walsh v Vincent van der Voort 4-6
Mervyn King v Colin Lloyd 6-2
Wayne Jones v Simon Whitlock 5-6
Jamie Caven v Ronnie Baxter 6-4
Mervyn King v Mark Walsh 0-6
Vincent van der Voort v Colin Lloyd 2-6
Vincent van der Voort v Wayne Jones 2-6
Colin Lloyd v Simon Whitlock 6-5
Ronnie Baxter v Mervyn King 2-6
Mark Walsh v Jamie Caven 6-2
Colin Lloyd v Jamie Caven 6-3
Mervyn King v Wayne Jones 6-1
Ronnie Baxter v Vincent van der Voort 6-4
Simon Whitlock v Mark Walsh 6-2
Mark Walsh v Ronnie Baxter 4-6
Wayne Jones v Colin Lloyd 4-6
Vincent van der Voort v Simon Whitlock 6-2
Jamie Caven v Mervyn King 6-1
Halve Finale
Simon Whitlock - Mark Walsh 2-6
Colin LIoyd - Mervyn King 2-6
Finale
Mark Walsh - Mervyn King 6-2
 



Donderdag 29 september    ( Winnaar Paul Nicholson)
Groep 3

Simon Whitlock v Wes Newton 6-1
Mark Walsh v Colin Lloyd 5-6
Mervyn King v Wayne Jones 3-6
Paul Nicholson v Andy Hamilton 6-4
Colin Lloyd v Simon Whitlock 2-6
Wes Newton v Mark Walsh 1-6
Andy Hamilton v Mervyn King 3-6
Wayne Jones v Paul Nicholson 5-6
Colin Lloyd v Paul Nicholson 4-6
Simon Whitlock v Wayne Jones 3-6
Andy Hamilton v Mark Walsh 4-6
Wes Newton v Mervyn King 6-2
Paul Nicholson v Simon Whitlock 6-5
Colin Lloyd v Wayne Jones 6-4
Wes Newton v Andy Hamilton 6-5
Mark Walsh v Mervyn King 2-6
Mark Walsh v Paul Nicholson 3-6
Mervyn King v Simon Whitlock 3-6
Wayne Jones v Wes Newton 5-6
Andy Hamilton v Colin Lloyd 3-6
Mervyn King v Colin Lloyd 1-6
Wes Newton v Paul Nicholson 4-6
Wayne Jones v Mark Walsh 4-6
Simon Whitlock v Andy Hamilton 6-2
Andy Hamilton v Wayne Jones 1-6
Paul Nicholson v Mervyn King 3-6
Mark Walsh v Simon Whitlock 6-3
Colin Lloyd v Wes Newton 6-5
Halve Finale
Paul Nicholson v Mark Walsh 6-4
Colin Lloyd - Simon Whitlock 4-6
Finale
Simon Whitlock - Paul Nicholson 4-6
 




Woensdag 28 september     ( Winnaar Phil Taylor)
Groep 2

Phil Taylor v James Wade 6-1
Andy Hamilton v Mervyn King 2-6
Mark Webster v Paul Nicholson 3-6
Simon Whitlock v Wes Newton 6-5
Mervyn King v Phil Taylor 4-6
James Wade v Andy Hamilton 2-6
Wes Newton v Mark Webster 6-0
Paul Nicholson v Simon Whitlock 6-5
Mervyn King v Simon Whitlock 6-4
Phil Taylor v Paul Nicholson 6-0
Wes Newton v Andy Hamilton 6-2
James Wade v Mark Webster 5-6
Simon Whitlock v Phil Taylor 6-4
Mervyn King v Paul Nicholson 4-6
James Wade v Wes Newton 6-5
Andy Hamilton v Mark Webster 4-6
Andy Hamilton v Simon Whitlock 4-6
Mark Webster v Phil Taylor 3-6
Paul Nicholson v James Wade 6-3
Wes Newton v Mervyn King 2-6
Mark Webster v Mervyn King 4-6
James Wade v Simon Whitlock 4-6
Paul Nicholson v Andy Hamilton 6-2
Phil Taylor v Wes Newton 6-4
Wes Newton v Paul Nicholson 6-5
Simon Whitlock v Mark Webster 6-4
Andy Hamilton v Phil Taylor 1-6
Mervyn King v James Wade 6-2
Halve Finale
Phil Taylor v Paul Nicholson 6-3
Mervyn King v Simon Whitlock 5-6
Finale
Phil Taylor v Simon Whitlock 6-5



Dinsdag 27 september   ( Winnaar Gary Anderson)
Groep 1
Phil Taylor v Adrian Lewis 6-3
Mark Webster v Terry Jenkins 6-1
Simon Whitlock v Wes Newton 6-5
James Wade v Gary Anderson 2-6
Terry Jenkins v Phil Taylor 2-6
Adrian Lewis v Mark Webster 5-6
Gary Anderson v Simon Whitlock 6-5
Wes Newton v James Wade 6-4
Terry Jenkins v James Wade 5-6
Phil Taylor v Wes Newton 6-3
Gary Anderson v Mark Webster 6-5
Adrian Lewis v Simon Whitlock 3-6
James Wade v Phil Taylor 2-6
Terry Jenkins v Wes Newton 5-6
Adrian Lewis v Gary Anderson 2-6
Mark Webster v Simon Whitlock 1-6
Mark Webster v James Wade 6-3
Simon Whitlock v Phil Taylor 3-6
Wes Newton v Adrian Lewis 6-2
Gary Anderson v Terry Jenkins 6-5
Simon Whitlock v Terry Jenkins 6-1
Adrian Lewis v James Wade 4-6
Wes Newton v Mark Webster 6-4
Phil Taylor v Gary Anderson 6-2
Gary Anderson v Wes Newton 6-5
James Wade v Simon Whitlock 1-6
Mark Webster v Phil Taylor 1-6
Terry Jenkins v Adrian Lewis 0-6
Halve finale
Gary Anderson v Simon Whitlock 6-4
Phil Taylor - Wes Newton 5-6
Finale
Gary Anderson - Wes Newton 6-1

 

  Online Games
First 2 Zero
Smilie Darts
 
 


 
  Toernooi aanmelden!
Adverteren
Redactie
Overig
 
 


 
  Dartsinfo bij Harrows Open Holland 2005
Dartsinfo bij Open Kampen 2005
Dartsinfo bij Doeland 2004
Dartsinfo bij DDF/PDPA in Ahoy
Finishlijst
Zet als startpagina
Zet bij favorieten